Domluvené? Végh vtipkuje, že Vémolovi opravdu daroval výhru! Důkazy však ukazují opak

Végh

V návaznosti na Odvetu století, ve které nakonec exceloval Vémola, který nejprve vyhrál první kolo a poté doručil submisi, v diskuzích na sociálních sítích občas zaznívá, že musel být zápas přeci domluvený, aby byl stav série 1:1 a nabízela se trilogie, na které všichni zúčastnění znovu královsky vydělají. Opravdu?


A jéje! Nespokojená Lucie podala stížnost na OKTAGON a turnaj OKTAGON 58

„Bylo to dohodnuté dopředu?“ reagoval Attila Végh ve svém živém vysílání na otázky od fanoušků. „Myslíte si, že to bylo domluvené dopředu? Kdyby to bylo dohodnuté dopředu, tak bych měl pořádný pupek, protože bych nic neřešil. Určitě bych tolik nedřel, nepřicházel o čas s rodinou a podobně. Dal bych to jen tak lážo plážo. Navíc bych nedával takové silné údery, až mě z toho ještě teď bolí ruce. Ale odpovím, bylo to domluvené (smích). Jsem totiž lepší, tak jsem mu to věnoval, aby měl radost. Dobré?“ vtipkoval Végh.

O tom, že bylo něco domluvené, by se pak dalo spekulovat u každé trilogie, která se zkrátka nabízí, když je stav vyrovnaný 1:1. Oba zápasy navíc nabídly hodně odlišnou podívanou, takže by scéna byla jistě zvědavá, jak by dopadl třetí střet, který by jasně určil vítěze celé série. 
  

Vémola spekulace rovněž popřel

„Já jsem to ještě nezaregistroval, protože nemám šanci to všechno pročíst ty komentáře a zprávy, ale volala mi to i moje máma. Říkala, jestli jsem to četl. Co jsem měl číst? Že to prý s Attilou bylo domluvené. Říkal jsem: ´Mamko, my jsme oba dostali takových ran do hlavy. Podívej se na mě. Tohle si myslíš, že jsem si domluvil?´ Attila jich taky pár sežral. Taky jich pár dostal. Tohle se asi jako nedá domluvit. Jestli jsme si tohle natrénovali, tak jsme asi úplní mistři. Já si myslím, že já i Attilka jsme moc ješitní na to, abychom s kýmkoliv cokoliv domlouvali. Oba jsme to chtěli urvat. Jak říkal Attila – oba jsme se tam šli zabít, v dobrém,“ vysvětlil Vémola ve svém živém vysílání, kde dokonce sundal brýle a ukázal, co s ním bomby od Végha udělaly.

Kdyby první kolo vypadalo, jako notoricky známý FABRIQ zápas Gábora Borárose, tak by se o scénáři mohlo spekulovat, ale první kolo Odvety století nabídlo divokou akci, kdy mohlo na každé straně padnou ukončení. Pokud by něco takového dokázali Vémola s Véghem sehrát, tak si zaslouží Oscara a rovnou i WWE titul.
 

20.7. Bratislava – OKTAGON 59

Lima vs Magard 2 – o titul bantamové váhy

Paradeiser vs Torres

Barborík vs Rajewski

Čepo vs Kartal

Kníže vs Úškrt

Ďatelinka vs Raška

Szabová vs ?

Bogdanović vs Keita
7.9. – Oberhausen – OKTAGON 60

Stolze vs Kohout

Nazhand vs Handanagić

21.9. – Brno – OKTAGON 61

Kalašnik vs ?

Lengál vs ?

Roušal vs ?

12.10. – Frankfurt – OKTAGON 62

Jungwirth vs Eckerlin

Coga vs Račić

Engizek vs ?
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *