Domluvené divadlo? Cverna odmítá konspirace a vysvětluje video

Alex Cverna

Ve čtvrtek se v hlavním zápase kladenského turnaje předvedl i Alex Cverna, který hned v prvním kole předvedl tak dominantní výkon, že soupeř odmítl pokračovat a radši vzdal. Cverminátor si tak před zraky fanoušků, mezi kterými byl i kamarád Karlos Vémola, připsal další výhru. V souvislosti s duelem však několik fanoušků poukázalo na to, že Cverna s Kostenkem trénoval a že tedy mohl být scénář souboje domluvený, což Cverna jasně odmítl.

Kostenko totiž na svůj YouTube kanál umístil videa ze Spejbl Gymu, kde například trénuje právě i s Alexem Cvernou. Videa však byla na kanál nahraná před třemi měsíci, kdy se vlastně o souboji na Kladně možná ani nevědělo, nebo se o něm teprve začínalo jednat.

Sám Alex odmítá, že by byl souboj nějak předem domluvený nebo cokoliv podobného. „Ahoj, Kostenko byl asi před 4 měsíci ve Spejblu na sparringu. Toť vše, nic víc. Jinak ho ani neznám. Viděl jsem ho jen jednou v gymu. Lidi zkrátka neodpouští úspěch. Rádi závidí a hejtují. Domluvený zápas to rozhodně nebyl,“ potvrdil Alex Cverna přímo pro MMA Shorites, že se sice s Kostenkem před několika měsíci potkal, ale že nešlo o žádný dlouhodobý trénink, ale letmé setkání.

„Lidé jsou zlí a pořád se jim něco nelíbí, ale co řeknou na to, že Šour a Reissinger budou mít zápas, když s námi trénuje. To bude také domluvené?“ pokračoval Cverna na příkladu, že nejsou ojedinělé ani souboje mezi borci, kteří se spolu dobře znají a kteří spolu trénují. To však neznamená, že jsou podobné souboje předem domluvené.

 

Cverna už si vyhlédl dalšího soupeře

 
Ve čtvrtek se na Kladně konal galavečer Noc Bojových Umění, kde se v hlavním zápase představil Alexander Cverna. Ten se v boxerském souboji utkal s Mikhailem Kostenkem. Kladenský zápasník se ukrajinského obra nezalekl a v prvním kole zasypával svého soupeře tvrdými údery. Cvernova aktivita rozhodla celý zápas, který skončil už po prvním kole, protože Kostenko odmítl do druhého kola nastoupit.   
 
„Cverminátor“ po svém triumfu poskytl rozhovor pro server Kaocko, kde prozradil, že podepsal smlouvu na jeden zápas s nově vznikající slovenskou organizací FABRIQ MMA. Zároveň řekl, že smlouva je pouze na konkrétního soupeře. 
 
„Podepsal jsem jednozápasovou smlouvu s novou organizací Attily Végha – Fabriq MMA. Ale podepsal jsem to s tím, že chci zápas pouze s Jeremym Kimballem. Věřím, že v listopadu k němu dojde. Já si myslím, že by to mohl být zápas jako hrom. Už mám svůj věk, mým cílem fakt není sbírat zelená políčka. Chci dělat co největší zápasy, měřit se s těmi nejlepšími. Ať mám z toho něco já a hlavně diváci.“
 
 
Jeremyho Kimballa čeká už 15. října souboj na turnaji OKTAGON 36, kde se utká s domácím Hatefem Moeilem a je tedy otázkou, jestli za měsíc stihne další zápas. Cverna říká, že uvidí, jak tento duel dopadne a nechává to otevřené. 
 
„Uvidíme. Kimball je takový, že když mu do toho něco vleze, tak zápas zruší a nebojuje. Nechávám to tedy otevřené. Mou podmínkou však bylo, že chci zápas pouze s ním,“ řekl pro server Kaocko Cverna.  
 
FABRIQ MMA je projekt, ktorého primárnym cieľom je pripraviť čo najkvalitnejší zápasnícky priestor pre vychádzajúce talenty tohto športu. Hlavnou tvárou projektu FABRIQ MMA je Attila Végh a súčasťou projektu je aj Patrik Rytmus Vrbovský, ktorí svojou prítomnosťou potvrdzujú, že v rámci organizácie máme veľké plány,” vysvětlila pro MMA Shorties zástupkyně SFG gymu Nikoleta Domoráková, kterou mohou fanoušci znát z projektu OKTAGON Výzva.
 


 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *