Dominick Reyes reaguje na další tvrdou prohru a ukončení

Dominick Reyes

Bývalý titulový vyzyvatel Dominick Reyes je bohužel ukázkovým příkladem toho, jak přísné MMA je. Nabízí sice ty nejvyšší vrcholy, ale bohužel i ta nejhlubší dna. Není to totiž zase tak dávno, co se o Reyesovi mluvilo jako o přemožiteli Jona Jonese. Na bodech sice nevyhrál, ale v očích velké části MMA komunity ano. Pak však přišel souboj s Janem Blachowiczem, který znamenal další prohru a navíc první ukončení, na které pak navázal i Jiří Procházka svým pekelným loktem. Dominick si tedy dal dlouhou pauzu, aby se dal dohromady, ale nakonec stejně přišla tvrdá prohra…

Israel Adesanya reaguje na další prohru s rivalem Alexem Pereirou

Reyes, který se na přípravu na další zápas přesunul do týmu Glovera Teixeiry, v týdnu před soubojem mluvil o tom, že se posunul na verzi 2.0 a že zapracoval hlavně na obraně. Ta ho však v bitvě se Spannem zradila. Ryan totiž dokázal trefit tvrdý jab do protipohybu a Reyes šel k zemi. Tam ještě dostal další ránu od cesty a bylo jasné, že je konec. Bohužel to byla čtvrtá prohra v řadě a třetí tvrdé ukončení v řadě, což už nevěstí nic dobrého.

„Měl jsem rozhodně obrovský hlad po vítězství, ale bohužel jsem ten zápas uspěchal. Nedá se nic dělat, prosadím se jindy. Jsem v pořádku. Prostě jsem dostal další lekci, ze které si musím něco vzít. Gratuluji Pereirovi k neuvěřitelnému výkonu a zisku titulu šampiona střední váhy. Bůh je vždy dobrý. Děkuji přátelům, rodině i všem, kteří mě podporují. Nebojte se, budu zpátky. Musím to jen všechno vstřebat a budu pokračovat. Děkuji také UFC za skvělou příležitost. Energie byla neuvěřitelná a bylo skutečně úžasné stát znovu v podobné hale,“ vzkázal sám Dominick Reyes, který evidentně nevěší hlavu.

Je však jasné, že Dominick už bohužel asi nikdy nebude ten Devastátor, jakým byl dřív. Jeho brada totiž dostala v posledních soubojích extrémně zabrat a evidentně se to na ní podepsalo. Uvidíme však, jak tomu bude v dalším souboji, který už asi bude klíčový, protože případná další prohra by mohla znamenat jasný konec.
Reakce soupeře Spanna a dalších bojovníků 

Je to hořkosladké vítězství, kvůli potížím, které jsem měl v týdnu nejen s váhou. Ještě minulou neděli jsem byl nemocný, v pondělí pak onemocněl můj nejstarší syn a v úterý moje dcera.  Trénoval jsem, opravdu hodně jsem nyní trénoval,“ odpověděl Spann na otázku, co rozhodlo tento zápas. „Nikdy předtím jsem na zápas takhle netrénoval. Nikdy jsem se nepřipravoval déle jak tři týdny. Sakra, vypadám tak dobře. Prostě jsem sem přišel, abych to nechal volně plynout. Všechno jsem dělal správně. Chci se omluvit Domovi za to, že jsem neudělal váhu. V pondělí se vracím do gymu.“

Alan Jouban

Ryan Spann je muž s velkou silou ve svých rukách! 

Khaos Williams

Vím, že jsem neviděl pouze KO úder.

Amanda Nunes

Ten Jab byl bomba! 

Joaquin Buckley

Superman právě zabil člověka! 

Sean O´Malley

Ouch! 

Dan Ige

„Bronze bomber“ UFC! Děsivá síla!


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *