Dominick Reyes láká na verzi 2.0! Co díky Teixeirovi a Pereirovi zlepšil?

Dominick Reyes
Bývalý titulový vyzyvatel Dominick Reyes se naposledy představil v boji na začátku minulého května, kdy bohužel pro něj narazil na Jiřího Procházku, který ho ve druhém kole ukončil pekelným loktem z otočky a připsal mu tak třetí prohru v řadě a druhé ukončení v řadě (předtím ho dokázal ukončit i Jan Blachowicz). Bylo tedy jasné, že si bude muset dát Devastator delší dobu pauzu, což také udělal. Nějakou dobu si dal od sportu úplný klid a přemýšlel, jak pokračovat dál. Nyní je však zpátky a hlásí, že tento víkend uvidíme jeho verzi 2.0
Filip Grznár si rýpl do Kotlára, ve kterém se prý hodně spletl

Co se týče dovedností a všeho toho kolem, tak jsem teď Dom 2.0,“ řekl Reyes novinářům na mediálním dni před turnajem UFC 281. „Moje obrana je výrazně vylepšená a útok ještě lepší než dřív. Ano, myslím, že mám lepší načasování a že jsem obecně rychlejší než kdykoli předtím, ale moje obrana je silně vylepšená. To je základní element.

Bylo opravdu dobré být mimo svou komfortní zónu a vyrazit na kemp za Teixeirou a Pereirou. Nikdy jsem netrénoval mimo Kalifornii a tak jsem odjel do Connecticutu a trénoval s těmi kluky. Byl jsem nováček, udělal jsem takový pomyslný krok zpátky.  Alex bojuje o titul. Je to Gloverova tělocvična. Bylo to docela fajn být zase studentem.

Moje obrana je teď šílená. To ještě uvidíte. Když Alex a Glover a všichni říkají: ´Brácho, je to fakt těžký se k tobě přiblížit a trefit tě´. To o mnohém vypovídá. Jsem velmi sebevědomý a šťastný.“
 

Reyes je samozřejmě v hodně nepříjemné pozici. Aktuálně má totiž na svém kontě 3 prohry v řadě, takže se musí v dalším zápase prosadit. Rozhodně ho však nečeká nic snadného, protože proti němu nastoupí komplexní Ryan Spann, který má na kontě 17 ukončení a z toho 12 submisí. Naposledy si například poradil s divokým Cutelabou, kterou ukončil hned v polovině prvního kole.

Uvidíme tedy, jak se Dominick dokáže prosadit, ale rozhodně by si zasloužil výhru. Z pozice, kdy se o něm mluvilo jako o přemožiteli Jona Jonese, se totiž dostal do stavu, kdy prohrál 3 zápasy za sebou a navíc se od Procházky nechal hodně drtivě ukončit.


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *