Dohnal vyzývá bývalého šampiona! Jak hodnotí Clash of the Stars, kde byl jako trenér?

Dohnal

Jakub Dohnal (11-3) se naposledy představil v boji na dubnovém turnaji OKTAGON 42, kde porazil anglického zápasníka Calluma Mullena a nyní by rád získal velký zápas s bývalý šampionem. Dohnal si také odskočil také do organizace Clash of the Stars, kde dával rády talentované Hance Gelnárové. Koho by nyní rád vyzval a jak na něj působí Clash of the Stars?

Fanoušci veskrze negativně reagují na OKTAGON posilu z reality show! Ozval se i Mikulášek

Ahoj Jakube, na posledním turnaji Clashe jsi byl v rohu Hanky Gelnarové, která si připsala nádherné KO proti influencerce „Satnady“. Co jsi říkal na výkon Hanky?

Před zápasem jsem ji řekl, ať ji vypne a vyšlo to! Z mého pohledu je Hanka zápasnice, která ten sport bere vážně. Jelikož Hanka byla skvěle připravena od Kuby Müllera, její precizní výkon mě nepřekvapil. V zápase jela přesně to, co měla natrénované, a výsledek mluví za vše. Stoprocentní výkon, dodržena taktika, perfektní ukončení zápasu.

Ty jsi zápasníkem organizace OKTAGON MMA. Jaké to pro tebe bylo účastnit se nyní turnaje Clash of the Stars a jaký máš názor na tento druh bizaru?

Upřímně nejsem velkým fanouškem Clashe, většinu času jsem trávil v šatně a byl k ruce Hance. Na druhou stranu jsem ještě asi neviděl takovou podporou či nenávist publika, jako na tomto turnaji. Atmosféra byla až mrazivá, za tohle klobouček dolů před diváky. Takže prostředí bylo famózní a jak už jsem zmínil, nejlepší výkon předvedla jednoznačně Hanka skrze svůj profesionální přístup.

Nedávno si vyzval bývalého dvojnásobného šampiona OKTAGONu, slovenského zápasníka Ivana Buchingera. Je tento zápas stále tvým cílem a proč právě Buchinger?

Ano. Ivan je žebříčkovou jedničkou Slovenska a já jsem nejvýše postavený Čech v 66 Kg. Jako zápasník OKTAGONu s 10 zápasy se chci posunout dále a zdolat i tuto metu, porazit Ivana a pokračovat k vrcholu. A ano, psal jsem přímo Bukimu, do zápasu chce jít, takže už jde jen o místo a čas.

Naposledy sis připsal jasné vítězství na body nad do té doby neporaženým Callumem Mullenem. Bylo v zápase něco, čím tě anglický zápasník překvapil?

Jak to říct slušně… Mullen mě překvapil tím, že nebyl vůbec na úrovni, která by odpovídala jeho promu a slovům před zápasem. Možná měl razanci úderu, ale jeho zem nebyla nijak dobrá a mohl jsem ho zlikvidovat. Byl jsem až příliš opatrný, vyčkával na jeho „famózní“ výkon. Výkon, který nepřišel. Mohl a měl jsem do něj vletět bez ostychu. Poučení pro příště.

Začal jsi trénovat v gymu JMFS, který vede Jakub Müller, proč právě tento gym a na co se zde zaměřuješ?

Jakub Müller je typ trenéra, který mi v MMA chyběl. Je to trenér se skvělým přístupem, umí rozvinout moje silné stránky a zapracovat na technických aspektech, které mi chyběly. Cítím, že s ním v zádech jsem rychlejší, preciznější a dravější. Zaměřujeme se na pořádné bomby a razanci úderu. Brichta bomby? Ne, čekejte Dohnal bomby. A už to v poslední době pár obličejů pocítilo.

Oslovil tě už OKTAGON s nabídkou na další zápas? Nelákal by tě například turnaj na Štvanici, kde byl potvrzen i Ivan Buchinger?

Ano, s OKTAGONem o dalších zápasech intenzivně jednáme. Mám v OKTAGONu 10 zápasů a to už něco znamená. Chci stoupat, už nechci dělat odrazový můstek novým zápasníkům, kteří v OKTAGONu ještě ani nebojovali, když já sám aktuálně mířím na vrchol. Chci tedy zápasníky rankingově umístěné přede mnou, nikoliv za mnou. Cítím v sobě dravost, proto jedině Buki. Na Štvanici by měl Buki jít v 70 Kg a taková váha pro nás v OKTAGONu aktuálně nedává smysl. Nicméně Štvanice je skvělý turnaj a rád se na něm příští rok ukážu, pokud dostanu správnou příležitost.

Děkuji ti za odpovědi. Máš na závěr nějaký vzkaz pro fanoušky?

Zdravím čtenáře MMA Shorties a moc rád bych touto cestou poděkoval všem svým fanouškům, kteří mě ženou vpřed v kleci i mimo ni. Pokud ve vás zápas Dohnal vs. Buchinger vyvolává nějakou emoci, nezapomeňte diskutovat, lajkovat, nebo nám napište nějaký šťavnatý hejt. Sledujte Oktagon, podporujte kvalitu a tešte se na novou verzi Kuby Dohnala!

 


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *