Dobré zprávy? Jak to vypadá s letošním OKTAGON turnajem na Štvanici?

OKTAGON

Na konci července se na pražské Štvanici pravidelně koná OKTAGON turnaj, který má zažitý podtitul „nejhezčí turnaj roku“. Tenisová aréna v kombinaci s otevřeným nebem totiž nabízí unikátní atmosféru, kterou si fanoušci nadšeně pochvalují. Vedení se navíc vždy snaží akci nějak ozvláštnit, takže jsme minulý rok například mohli sledovat speciální Halftime show a nebo již tradiční ohňostroj. Letos jsme se však zatím potvrzení termínu nedočkali. Jak to tedy aktuálně vypadá?

„Úplná blbost,“ našel přeci jen Keita pro Tichotu ostřejší slova! Co se mu nelíbí?

„Kdy bude Štvanice?“ reagoval Ondřej Novotný v jednom ze svých předchozích vysílání na dotaz od fanouška. „Máme tam nějaký technický problém. My už jsme to začali zveřejňovat a tak dále, ale pak jsme se dostali do nějaké slepé uličky. Jakmile budeme vědět, tak to zveřejníme. Vím , že spousta z vás už si rezervovala lístky a tak dále na poslední červencovou sobotu. Uvidíme… Jsem z toho sám nešťastný. Netušil jsem, že se tohle vyřine. Není to jednoduché dělat sport v Praze, když to řeknu takhle.“

Na tiskové konferenci po turnaji OKTAGON 41 jsme tedy zjišťovali, zda už jsou nějaké novinky. „Ohledně Štvanice máme nějaké novinky, ale dáme vám je vědět na konci tohoto měsíce. Asi tak,“ reagoval Ondřej Novotný.

„Ano,“ doplnil pak Ondřej po poradě s kolegou Palem Nerudou v reakci na dotaz, zda může alespoň potvrdit, že na konci července dostaneme další OKTAGON turnaj, i kdyby to nemělo být na Štvanici.

    

A jak se situace za další dva týdny posunula? „Ano, ohledně Štvanice na konci července, konkrétně 29.7., to vypadá tak, že je téměř hotovo. Myslím si, že to budeme schopni oznámit v následujících 10 dnech, maximálně dvou týdnech. Doufám, ale jsme blízko,“ potvrdil Ondřej Novotný po turnaji OKTAGON 42 pro MMA Shorties, že je vše na dobré cestě a že bychom se velice brzy měli dočkat oficiálního oznámení. Doufejme tedy, že vše půjde dobře a my se tak znovu dočkáme unikátní akce, která nemá v blízkém okolí obdoby.


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *