Do PFL ho nepustili kvůli oku! Nyní hromotluk míří na OKTAGON Štvanici

OKTAGON

Máme za sebou turnaj OKTAGON 44, který se konal v Oberhausenu, takže už je pomalu čas se začít těšit na blížící se dvoj-turnaj na Štvanici, který nás čeká na konci července. Obě karty už se pomalu plní hodně zajímavými jmény a zápasy, ke kterým se nyní přidal další duel, který slibuje atraktivní podívanou.

Wow! GOAT Jon Jones chválí Jiřího Procházku a dokonce na něj má „prosbu“

„Světová #96 Stuart Austin je bývalým šampionem EMC, titulový vyzyvatel v organizaci BAMMA a veterán PFL a Bellatoru. V roce 2015 ukončil ve 2. kole světovou hvězdu Toma Aspinalla, který se stal světovou #7 a v UFC to má 5-1. „He-Man“ má 8 KO, 4 submise a při svém debutu v OKTAGONu přejel Johna Wintera.

Polák Andryszak má ukázkovou bilanci 24 ukončení z 25 výher. Ještě působivější je, že 7 z 8 submisí a 15 ze 16 KO nadělil v 1. kole. 13x soupeře vymazal do 70 vteřin! Nejrychleji za 9 sekund. Bývalá světová #27 a nynější #91 to má ve tvrdé ACB (ACA) 5-1, v KSW šel 9 zápasů, a to i s jedničkou těžké váhy Stošićem,“ potvrdila organizace OKTAGON MMA souboj těžkých vah Austin vs Andryszak pro páteční speciální turnaj, kterému nyní vévodí bitva Magard vs Račić. 
Andryszak musel naposledy řešit nepříjemný problém, kvůli kterému nemohl nastoupit v organizaci PFL. Bohužel se ukázalo, že problémem je jeho zrak, díky němuž byl z organizace vyřazen. Zde je reakce polského zápasníka.

„Komise státu Nevada mi bohužel nedovolila se duelu zúčastnit. Je to jedna z nejrestriktivnějších komisí v USA. Zrakové postižení, které mám, se ukázalo jako vylučující. Lékař mi účast v zápase na území tohoto státu neschválil. Po zdolání 10 000 km se moje účast na galavečeru omezí na roli diváka. Je mi to nesmírně líto, bohužel se s tím nedalo nic dělat. Doufám, že přípravy, vynaložené peníze a čas nepřijdou vniveč.“
Co nás čeká dál?

28.7. Praha Štvanice – OKTAGON Štvanice Speciál

Magard vs Račić – zápas o titul bantamové váhy

Pirát vs Bryczek

Austin vs Andryszak

Mikulášek vs Magnor

Lengál vs Sheck

Primera vs Úškrt

Roušal vs ?

29.7. Praha Štvanice – OKTAGON 45

Sanikidze vs Keita – zápas o titul pérové váhy

Vémola vs ?

Buchinger vs ?

Škvor vs Hajdarpašić

Andryszak vs Austin

16.9. Frankfurt – OKTAGON 46

Dalisda vs Austin – zápas o titul slámové váhy

Jungwirth vs ?

7.10. Bratislava – OKTAGON 47

Peňáz vs Čepo 

Brož vs Pukač  2

Buchinger vs ?

? Vémola vs Langer ?

4.11. Manchester – OKTAGON 48

18.11. Kolín nad Rýnem – OKTAGON 49


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *