Do boje! Bijec Vlasto Čepo má nově potvrzený další zápas

Vlasto Čepo

Vlasto Čepo, který poslední dny tráví na řeckém ostrově Korfu, kde samozřejmě nezapomíná ani na trénink, se nám naposledy představil v boji na konci srpna, kdy za minutu a 17 sekund doručil RNC a připsal si tak cennou výhru. Zápas předtím totiž prohrál s borcem, který naposledy v Brně prohrál s Kalašnikem, takže si potřeboval spravit chuť, což se mu také podařilo. Nyní má navíc potvrzený další zápas.

VIDEO: Máme ho! Podívejte se, jak ladně Vémola skočil Kinclovi do klece

Dle Sherdogu se totiž Vlasto Čepo představí v polovině listopadu na turnaji Centurion Fight Championship – Ad Maiora, který se koná na Maltě. Jde tedy o stejnou organizaci, pod kterou bijec zápasil i posledně. Kdo bude jeho soupeřem? Srb Antonio Zovak, který to má aktuálně 6-2 s tím, že všechny výhry dokázal doručit před limitem. Sám však byl hned dvakrát ukončen hned v prvních kolem via KO/TKO.

Čepovi, který hned od začátku umí vyvinout drtivý tlak, kterému dokáže jen málokdo vzdorovat, by tak podobný soupeř  mohl sedět. Je však otázkou, jak by tento zápas narušil případný souboj s Peňázem, o který se Vlasto hlásil. Na Maltě totiž bude Čepo bojovat v polovině listopadu s tím, že Ostrava je už na začátku prosince. Uvidíme tedy, jak se situace vyvine, ale sám Čepo má o souboj s rivalem evidentně velký zájem a aktivně se o něj hlásí.
  

Čepo si zajímavou formou řekl o Peňáze

“Ahoj Ondro, nikdo mi nic neříkal o tom, že bude mít Peňáz zápas a ani mě nikdo neoslovil. Jsem tu,” vzkázal Vlasto Čepo na svém IG story, kde následně sdílel koláž, na které André Reinders žádá o bojovníka 40+, který dlouho neměl zápas a Peňáz zmiňuje, že je velká bankovka, kterou nejde rozměnit. Čepo se totiž v rámci výměn hned několikrát nechal slyšet, že Peňáze rozmění na drobné.

Zdá se tedy, že je souboj znovu na stole. Mimo jiné ho zmiňoval i promotér Ondřej Novotný ve svém vysílání, “Čepo vs Peňáz? Samozřejmě zápas, který se dostává znovu do hry. Jestli to bude ten zápas hned na turnaji v Ostravě, to v tuto chvíli ještě nevíme. Dneska jsme se o tom bavili a je třeba to poměrně rychle nějakým způsobem rozseknout.”

Uvidíme tedy, jak se případně zúčastněné strany domluví. Čepo má totiž evidentně zájem a stejně tak bude mít zájem i organizace, protože se jedná o dlouho očekávaný zápas, který by jistě přitáhl hodně pozornosti a tím pádem i prodejů vstupenek/PPV. Nechme se tedy překvapit…
 

OKTAGON 37: Prozatímní Startovka

Kozma vs Brito – titulový zápas ve welterové váze

Sanikidze vs Tichota – zápas o titul v pérové váze

Boráros vs ?

Dajčman vs Palasz

Pokorný vs ?

Mikulášek vs ?Bueno? (Mikulášek ho vyzval po výhře nad Mazuchem, ale zatím není potvrzeno)

Široký vs ?

Peňáz vs ?

Driai vs Bryczek

Kuzník vs ?
 Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *