Divočina na tiskové konferenci Bellatoru

Bellator, Freire, McKee

Dlouho očekávaný souboj mezi Patriciem “Pitbullem” Freirem a A.J. McKee je zde! Už v neděli ráno se šampion dvou váhových divizí Freire, pokusí zastavit neporaženého McKeeho, který má už sedmnáct vítězství v řadě. Ve čtvrtek byla na programu tisková konference k turnaji Bellator 263, kde to mezi oběma borci pořádně zajiskřilo.

Hlasujte pro Jiřího Procházku ve World MMA Awards!

Na čtvrteční tiskové konferenci k turnaji Bellator 263 se děly zajímavé věci. Po vášnivé hádce mezi šampionem dvou váhových kategorií Patriciem Freirem a vyzyvatelem A.J. McKeeem se právě americký zápasník pokusil sebrat Freiremu pás šampiona a hádka málem přerostla ve rvačku.

Napětí začalo růst, když otec a trenér McKeeho, bývalý bojovník Antonio, začal mluvit o mnoha výhodách, které podle něj má jeho syn oproti Patriciovi. Všechno začalo, když se oba zápasníci začali zmiňovat o rodinách toho druhého Naštěstí se během incidentu nikomu nic nestalo.

“Chce být vzorem,” řekl Antonio McKee na adresu svého syna. “Má velké zápasnické IQ. Ví, co dělá a já mu vždy věřím. Nemluvíme o “Pitbullovi”, jen konstatujeme fakta. Můj syn je mladší, větší, silnější, rychlejší a nemá tak velké řeči.“

Před zmatkem, který vypukl “Pitbull” zmínil, že McKee pro něj nebude tak nebezpečný soupeř, jak si všichni myslí. Dále prozradil, že z něj cítil velkou nervozitu, kdy se poprvé setkali a přirovnal ho k Danielu Strausovi, kterého Freire porazil třikrát ze čtyř zápasů.

“Je to jeden z nejdůležitějších zápasů mé kariéry, ale už jsem zápasil s bojovníky, kteří byli také velmi silní. Porazil jsem Michaela Chandlera, což pro mě byla pomsta. Nyní je tu další příležitost ukázat můj talent. Je velmi nervózní, nechce být se mnou v kleci. Čtyřikrát jsem zápasil proti někomu jako McKee, byl to Daniel Straus. Cítím se pohodlně, ve svém gymu mám několik podobných tréninkových partnerů,“ řekl Freire předtím, než se celá situace vyhrotila.

Na turnaji se představí také bratr Zabita Magomedsharipova Khasan, který se utká Johnatanem Quirozem. Dalším zajímavým jménem na této kartě je Islam Mamedov. Ten změří síly s talentovaným Brentem Primusem. Dalším zajímavým ruským zápasníkem na této kartě je neporažený bratranec Khabiba – Usman Nurmagomedov.  Celý galavečer Bellator 263 můžete sledovat v neděli od 1:00 na stanici Nova Sport 2. 

Bellator 236 Fight Card:

2 komentáře na “Divočina na tiskové konferenci Bellatoru”

  1. Pingback: Bellator 263 na Nova Sport a Voyo | MMA Shorties

  2. Pingback: Nejen zápasníci reagují na nového šampiona Bellatoru | MMA Shorties

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *