Divoch Justin Gaethje reaguje na válku s v krvi se topícím Fizievem

Gaethje Fiziev

Vždy, když jde do boje Justin Gaethje, si můžete být jistí, že dostanete skvělou podívanou. Obzvlášť, když nastupuje proti elitnímu postojáři, který slibuje, že si dá k večeri Justinovo srdce. Fiziev vyhlížel krvavou bitvu a tu také dostal, akorát to byl on, kdo masivně krvácel a odnesl si z bitvy celou řadu šrámů.

Tak už známe jména náhradníků pro bitvu Kincl vs Vémola 2?

„V prvním kole jsem ho pořádně nemohl trefit. Vždy, když jsem chtěl dát kop, tak jsem to musel schovat za další útoky, jinak by se tomu vyhnul. Jsem moc rád, že se mi podařilo vyhrát. Musel jsem totiž předvést perfektní výkon, abych porazil někoho tak nebezpečného, jako je právě Fiziev. Moc se těším na jeho další zápasy,“ reagoval po souboji Justin Gaethje, který jasně vyhrál na body.

„Musím uznat, že Fiziev byl jeden z nejrychlejších borců, se kterými jsem kdy bojoval. V rychlosti ho překoná asi jen Johnson. Byl opravdu skvělý, ale já jsem dokonale ovládl své emoce. V podstatě jsem v tom souboji nic necítil. Myslím si, že jediné nebezpečí bylo v prvním kole, kdy mě trefil a to se mnou otřáslo, ale jinak na mě neměl nic. Všechno jsem kontroloval. Trenér mi navíc před třetím kolem řekl, až zkusím více dávat přední a to ve třetím kole rozhodlo. Poslal jsem tam tři a byl jsem sám překvapený, jak čistě je trefuji. Je to taková ta rána, kdy cítíte, že to dopadlo sakra tvrdě.“
 

Fiziev je známý jako skvělý kopáč, ale i toto riziko dokázal Gaethje eliminovat, „Většinu těch kopů jsem zblokoval. Lokty mě budou sakra bolet ještě několik dní. Před zápasem mluvil o tom, že chce okusit mou krev. Nakonec to však skončilo tak, že se topil v té vlastní. Za to jsem moc rád.“

Justin také prozradil, že jako dalšího soupeře by si přál Oliveiru, se kterým prý předvedl jeden z nejhorších výkonů, a nebo Poiriera. S oběma borci už Gaethje prohrál, takže by měl nyní možnost sérii vyrovnat, tak uvidíme, jakého soupeře mu nakonec vedení vybere.

 


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *