Diazův trenér reaguje na výzvu a ukazuje na jiného soupeře

Nate Diaz Gracie

Diazův trenér Gracie reaguje na výzvu a ukazuje na jiného soupeře

Na turnaji UFC 263 se nám pravděpodobně naposledy představil legendární Demian Maia. Ten totiž nastupoval do posledního zápasu platného kontraktu, takže bylo jasné, že potřebuje vyhrát a ideálně ve velkém stylu. To se mu však nepodařilo. Muhammad totiž skvěle bránil a nakonec zvítězil na body. Navzdory prohře a možnému konci v UFC Maia s respektem vyzval Nathana Diaze, se kterým by prý rád ukončil svou bohatou kariéru. Diazův trenér je však proti a naopak ukazuje na jiného soupeře.

https://www.mmashorties.cz/index.php/2021/06/16/talentovana-tereza-bleda-ma-otevrenou-cestu-do-sveta-a-ufc/

“Vím, že kolují spekulace o tom, zda dopadne duel Diaz vs Maia. Osobně jsem ještě s Nathanem nemluvil, ale za sebe můžu říct, že jsem rozhodně proti. Demian samozřejmě dlouhé roky skvěle reprezentuje BJJ, za což mu patří můj respekt. Je to pořád stále hodně nebezpečný borec, ale nemyslím si, že by Nate na tomto duelu mohl něco získat. Pokud prohraje, tak prohraje s někým, komu je 44 let a končí kariéru a když vyhraje, tak bude mít výhru nad někým, komu je 44 let a pomalu končí kariéru. Ani jedna možnost není nijak extra lákavá,” nechal se slyšet Cesar Gracie, který dohlíží na Diazovu přípravu.

Gracie však není proti, aby si spolu Nate a Demian zatrénovali, “Už jsme jednali s jedním člověkem, který je Demianovi hodně blízko, a předběžně jsme se domluvili na společném tréninku. Řešil jsem to s Nickem, když jsme sledovali zápas. Podle nás by z toho oba borci mohli těžit. Byl jsem tedy dost překvapený, když Maia Nathana vyzval, ale stále jsem společnému tréninku otevřený.”

Na zápas Diaz vs Maia to tedy moc nevypadá, ale trenér otevřel nadějnou cestu pro mnohem lepší zápas, “Mám v hlavě trilogii s Conorem McGregorem. Vím, že Nate chce těžké zápasy. Motivaci totiž čerpá skrze to, že se měří s těmi nejlepšími.”

Na završení trilogie McGregor vs Diaz 3 už čekáme dlouhé roky, ale zatím jsme se mu moc nepřiblížili. O třetím souboji, který by rozhodl vyrovnanou sérii, se sice už mnohokrát spekulovalo, ale tím to vždy skončilo. Conor teď má navíc před sebou zápas s Poirierem, tak uvidíme, jak dopadne a jak se pak vše dále vyvine.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *