Diaz a Chimaev stručně reagují na Eminem promo jejich zápasu

Eminem Nate Diaz Khamzat Chimaev

V souvislosti s posledním UFC turnajem, kterým byla akce Santos vs Hill, organizace zveřejnila promo video k souboji Chimaev vs Diaz, který nás čeká v září. Jedná se o povedený sestřih zajímavých momentů kariér obou borců, v jehož pozadí hraje song od Eminema. Jak na promo reagovali hlavní aktéři? Každý po svém, ale oba naprosto stručně a jasně.

“Chci Jiřího!” hlásí po výhře nad Santosem rozjetý Jamahal Hill

Diaz použil jen jednoduchou pěst, aby ukázal, že je připravený na boj. Je jasné, že se Nate už souboje nemůže dočkat, protože na něj čekal více než rok. Už od souboje s Edwardsem se totiž hlásil o další zápas, ale UFC vše zdržovalo ve snaze Nathana přemluvit k podpisu další smlouvy, což se nepodařilo, takže souboj s Vlkem bude pro legendárního bojovníka rozloučením s ligou mistrů.

Chimaev pak v reakci na video potvrdil svůj předchozí vzkaz. Napsal totiž 209, což je směrovací číslo Stocktonu, který Diaz reprezentuje, a k tomu přidal rakev. Chimaev se totiž nechal slyšet, že Nathanovi zajistí ten nejlepší možný UFC pohřeb.

 

 
 
 
 
 
Zobrazit příspěvek na Instagramu
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Příspěvek sdílený UFC (@ufc)

 

Chimaev samozřejmě do souboje vstupuje jako obrovský favorit, ale například Jorge Masvidal naznačuje, jak by přeci jen mohl překvapit.
 

“Souboj s Burnsem měl dokázat, jak dobře na tom Chimaev je, ale myslím si, že to rozhodně nešlo podle plánu. Spousta lidí viděla vyhrát spíše Gilberta. Prostě si nemyslím, že je Chimaev tak extra dobrý, jak se o něm říká. Dám rozhodně víc na to, co přímo vidím, než na to, co se říká a v tomhle ohledu mě zatím rozhodně nepřesvědčil. Osobně bych mu moc rád upravil fasádu. Ve chvíli, kdy začal táhnout a prodávat PPV mě začal zajímat, takže bych si to s ním klidně rád dal.

Co se týče souboje s Diazem, tak se samozřejmě nabízí, že Chimaev vyhraje, ale klidně si dokážu představit, že ho Diaz ve čtvrtém nebo pátém kole nějak nachytá. Khamzat totiž nemá moc dobrou fyzičku. Navíc nemá zkušenosti s více kolovými zápasy. Nehledě na to, že se evidentně nechává hodně unášet emocemi a dělá pak kraviny, které ho stojí další sílu a energii. Nate je naopak mistr v šetření energie, kterou pak vypustí přesně ve chvíli, kdy je to třeba. Takže ano, Chimaev by měl vyhrát, ale vůbec bych se nedivil, kdyby mu Nate nakopal prdel,” nechal se slyšet Jorge Masvidal, který se Diazem v minulosti utkal a díky výhře se stal držitelem BMF opasku, který mu už nikdo nesebere.
 Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *