Diamant otočil? Poirier překvapivě kývl na mega zápas

Dustin Poirier
Poté, co se na body vypořádal s rivalem Jorgem Masvidalem, si bývalý prozatímní šampion Colby Covington řekl o dalšího rivala a bývalého týmového kolegu. Ještě v oktagonu totiž vyzval Dustina Poiriera, kterému samozřejmě nezapomněl urazit manželku a dceru, protože doufal, že tím Diamanta vyprovokuje. Poirier však v první chvíli souboj odmítl s tím, že Colbymu na zápas rozhodně nekývne, protože mu nechce dát šanci vydělat. Pokud se prý někdy utkají, tak jedině na ulici, což skončí zatčením. Nyní však evidentně otočil.
Kde je BJP Procházka? “Cejudovci” se shání po Jiřím

“Bylo to roztomilé, ale chápu to a beru to. Je to tak, jak to je. Lidé chtějí vidět velké a vyhrocené zápasy. Tohle jeden takový zápas je. On by si to semnou rád dal, protože je jasné, že si v nejbližší době k titulu nepřičichne. Už se šampionem dvakrát prohrál, takže nyní bude muset nasbírat výhry. Pokud však chce titul, tak by se měl zaměřit na vlastní divizi a vyzyvatele v ní. Já sám nevím, co vlastně bude. Možná půjdu výš, možná zůstanu v lehké váze. Uvidíme. Evidentně mu však to, o co se snaží, vychází. Lidé o něm mluví a ptáte se mě na něj, takže to funguje. Tohle však není můj styl a upřímně se mi tohle na našem sportů vůbec nelíbí,” reagoval Dustin Poirier po souboji Covington vs Masvidal.

Po pár měsících to však Dustin vidí jinak. “30.7. si to s někým dám ve 170 librách. Všichni jste jen kundičky. Dám si to na konci července s kýmkoliv v rámci 155 a nebo 170 liber. Berte to jako otevřenou výzvu. Klidně se vypořádám s kýmkoliv. Colby? Já už jsem na 30.7. přijal,” rozjel se Dustin Poirier na sociálních sítích.
 

V souvislosti s Dustinem se poslední půl rok mluví skrze souboj s Diazem, na který obě strany kývly, ale vedení se nemělo k tomu, aby jej skutečně domluvilo. Místo toho to vypadá tak, že se Diaz v srpnu utká s Chimaevem. Dustin tak na turnaj UFC 277, který by se měl konat v Salt Lake City, hledá nového soupeře a je evidentně připravený si to dát i s rivalem Colbym. Ten se však poté, co ho Masvidal napadl na ulici, stáhl do ústranní a vůbec o sobě nedává vědět. Je tedy otázkou, zda na zápas, který původně sám chtěl a hlásil se o něj, kývne. To se určitě brzy dozvíme.


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *