Děsivý zážitek! Karlos Vémola popsal, jak bojoval s agresivním krokodýlem

Vémola

Karlos Vémola je známý milovník zvířat, kterých má na svém panství hned celou řadu. Ve Vémolandu najdete lvy, ptactvo, ryby, ale také krokodýly, kteří jsou sice většinu času klidní a rozvážní, ale také se umí pěkně rozzuřit, což Terminátor poznal na vlastní kůži.


Naštvaný Diego Kotlár se opřel do Clash promotéra Le Syho! Chce miliony a zápas

„Přišla pandemie a v jedné ZOO v Čechách se snažili zbavit dvou čtyřmetrových krokodýlů, kterých se těžko zbavuje. Těžko najdete blázna, který by si pořídil dva čtyřmetrové krokodýly. Já jsem tam samozřejmě jel s celou armádou. Přijeli jsme a dali nám dvě obrovské truhly. Řekli, že je mám nachystané v bednách, že jsou připraveni a trochu přispaní, aby byl v klidu. Naložili jsme je tedy do kamionu. Nesli jsme to asi v 10 lidech, protože to má asi 400 kg. Byl jsem úplně nadšený.

Po cestě se ten kamion trochu houpal, tak jsem si dělal srandu, že tam dělají bordel. Když jsem však přijel před barák a otevřel jsem ty dveře, tak jsem viděl bednu rozbitou na sračku. Ta samice po mně agresivně syčela. Hned jsem ty dveře zavřel a volal jsem do Zoo, že mám problém, kde mi však řekli, že už je nemůžu vrátit. Vysvětlil jsem jim, že je nechci vracet, ale že chci radu, že rozbili bednu. Moc mi však neporadili, takže jsem šel do ložnice, vzal jsem peřinu a tu jsme přes krokodýla hodili a pak jsme ho svázali izolepou. Pak jsme ho odnesli do výběhu, ale byla to velká akce,“ podělil se Vémola v Hype-Castu o bizarní příběh.

 

Co nás čeká?

8.6. Praha – OKTAGON 58

Vémola vs Végh 2 – o titul polo-těžké váhy

Kincl vs Peňáz – o titul střední váhy

Kozma vs Surdu

Duque vs Machaev

Legierski vs Wanliss

Apollo vs Gogoladze

Korkmaz vs Amirkhani

Petrášek vs Sami

Rock vs Pokorný

Zawada vs Mazúch

Ilbay vs Tripšanský
   

20.7. Bratislava – OKTAGON 59

Lima vs Magard 2 – o titul bantamové váhy

Paradeiser vs Torres

Barborík vs Rajewski

Čepo vs ?

Kníže vs Úškrt

Ďatelinka vs Raška

Szabová vs ?

Bogdanović vs Keita
    

21.9. – Brno – OKTAGON 60

Kalašnik vs ?

Lengál vs ?

Roušal vs ?

12.10. – Frankfurt – OKTAGON 61

Jungwirth vs Eckerlin

Coga vs ?

Engizek vs ?
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *