Deák má potvrzený zápas! Kontroverzní prezident ACA rozhodl

Tomáš Deák

Slovenský zápasník a bývalý šampion organizací Fight Nights Global a OKTAGON MMA Tomáš Deák (23-12-1-1NC) se fanouškům naposledy představil v únoru. Na turnaji ACA 15 zdolal Nashkha Galaeva (9-8), kterého ukončil ve druhém kole na submisi. Tento výsledek se ovšem nepozdával Majiteli ACA Mairbeku Khasieovovi a tak přichází odveta.

Organizace OKTAGON MMA bohužel přichází o skvělého šampiona

Slovenský zápasník Tomáš Deák se chystá na další zápas v ruské organizaci ACA. V té má za sebou zatím pět zápasů s bilancí 3-2. Nejprve padl s finským zápasníkem Mikaelem Silanderem. Poté si Deák spravil chuť a ve třetím kole ukončil na submisi talentovaného Emrana Israfilova. Poté si připsal zatím nejcennější skalp v ACA, když na začátku prvního kola ukončil na submisi domácího favorita Murada Kalamova. Poté nestačil na Ibraimova, ale naposledy si připsal zmíněné vítězství nad Galaevem.  

Kontroverznímu majiteli ACA Mairbeku Khasievovi, který v minulosti změnil vítězství Patrika Kincla na No Contest, se však výsledek nepozdával, respektive situace, která předcházela submisi. K souboji se poté vyjádřil na Instagramovém účtu organizace: „Přátelé a milovníci MMA, po prostudování situace během zápasu a zvážení všech pro a proti jsme došli k závěru, že je nutné v blízké budoucnosti uspořádat odvetu mezi Nashkhem Galaevem a Tomášem Deákem. Jsem si jistý, že je to spravedlivé a odveta odstraní všechny pochybnosti! M. Khasiev“ 

Od Khasieva je „hezké“, že Deákovo vítězství neanuloval, jako to mívá ve zvyku. Odveta mezi Deákem a Galaevem proběhne na turnaji ACA 16, který koná 21.7. v Moskvě. Na tomto galavečeru proběhne také několik zápasů ACA Grand Prix, která je vypsána ve všech váhových kategoriích. V hlavním zápase se v pyramidě těžké váhy utkají Grigoriy Ponomarev a bývalý šampion Mukhamad Vakhaev.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Tomáš Deák (@_tomas_deak)

ACA 160 –  Prozatímní Fight Card:

G. Ponomarev  vs.  Mukhamad Vakhaev

Vitaly Slipenko  vs.  Abubakar Vagaev

Kurban Taygibov  vs.  L. Laurentino

A. Suleymanov  vs.  Islam Omarov

Mehdi Baidulaev  vs.  Akhmed Musakaev

Tomáš Deák vs. Nashko Galaev 

Úvodní foto: OKTAGON MMA


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *