David Dvořák reaguje na první UFC prohru

David Dvořák Nicolau UFC
David Dvořák vstupoval do posledního zápasu s neuvěřitelnou bilancí 16 výher v řadě, kterou chtěl proti světové šestce Nicolauovi samozřejmě prodloužit. S ohledem na to, co vše bylo v sázce, šlo o nesmírně důležitý zápas, což se projevilo v hodně zdrženlivém a opatrném prvním kole, kde jsme dostali jen minimum akce, protože se oba borci oťukávali a načítali. Ve druhém kole už bylo výměn přeci jen více, ale bohužel v neprospěch Dvořáka, který tvrdě inkasoval a šel k zemi. Soupeř se na něj sice hne vrhnul, ale srdnatý David zabojoval a z krizové situace se dostal. Bohužel už však nedokázal vývoj zvrátit ve svůj prospěch a nakonec prohrál na body, což znamenalo první UFC prohru. Undertaker však nevěší hlavu, což je dobře, protože bojoval se skutečnou elitou a dokázal, že je to neuvěřitelně odolný borec, který se rozhodně jen tak nevdává.
Nečekaný návrat! Karlos Vémola zná datum dalšího souboje

“Díky moc všem za podporu. Moc si Vás všech vážím, že mi fandíte. Jsem hrdý na to jaké mám fanoušky a i když mi to dnes nevyšlo, tak vím, že mám od Vás obrovskou podporu!” vzkázal David Dvořák na svém IG profilu, k čemuž připojil i krátký video vzkaz.

“Máme po zápase, bohužel to nevyšlo, ale nechali jsme tam úplně všechno. Dělal jsem maximum pro to, abychom vyhráli a myslím si, že to i bylo vidět. Mrzí mě, že jsem nevyhrál, ale tak to prostě bývá. Děkuji moc, že mi fandíte, že jste sledovali zápas a že nás budete sledovat i nadále a bude spousta dalších skvělých zápasů.”
Impozantní série výher se sice přerušila, ale David je natolik zkušený borec, že ví, že prohry k této hře patří a že zároveň jedna prohra nic neznamená. Dvořák to má v UFC 3:1, což je skvělá bilance, na které může dále stavět. Nicolau zkrátka ukázal, že je to kvalitní borec, který možná velice brzy promluví do souboje o titul. Davida a celý tým nyní čeká návrat do ČR, odpočinek a určitě další ladění formy a příprava na zápas.


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *