David Dvořák prozradil, jak je to s váhou a co ho čeká

David Dvořák

David Dvořák prozradil, jak je to s váhou a co ho čeká

TZ: Třetí zápas v UFC, nejprestižnější světové organizaci smíšených bojových umění MMA, absolvuje v sobotu 22. května David Dvořák. Osmadvacetiletý zápasník z Hradce Králové vyzve v Apex centru v Las Vegas v muší váze do 57 kg o tři roky mladšího Brazilce Rauliana Paivu. David do USA vyrazil dřív, aby mohl být v rohu při boxerském duelu svého trenéra Jana Maršálka. Před pár dny pak sestavu doplnil i Patrik Kincl, který domluvil zajímavý kulturní program.

https://www.mmashorties.cz/index.php/2021/05/17/karlos-vemola-se-zastal-macha-muradova/

V tomto týdnu se všichni přesunuli do dějiště zápasu v Las Vegas. Zamíří do v UFC Performance Institutu. „Po příjezdu nás otestují na covid, půjdeme do jednodenní karantény a pak nás kromě závěrečné přípravy čekají záležitosti kolem zápasu, focení, podpisy na plakáty a také nafasování nových věcí,“ popsal Dvořák události příštích dnů.

A také bude řešit pro bojovníky tolik důležité hubnutí. V muší váze se musí dostat pod 57 kilogramů. „Mám asi šest kilo navíc, ale zatím to moc neřeším. To přijde na řadu až v příštím týdnu,“ poukázal David Dvořák minulý týden. Aktuálně už samozřejmě na váze pracuje, protože už v pátek ho čeká oficiální vážení.

Ve Vegas je také čeká setkání s hokejistou Tomášem Noskem, pardubickým odchovancem, jenž obléká dres místního týmu Golden Knights v zámořské NHL. Dvořák a spol. vyrazí i na utkání.

„S Tomášem se znám více než rok. Před naším posledním zápasem loni v září jsme se potkali. David potom zápas vyhrál, tak by to mohl být takový rituál,“ usmál se Kincl.

„Po víkendu budou mít rozpis play off, na hokej už může být polovina haly zaplněna diváky, tak Tomáš říkal, že by nám sehnal lístky. Na oplátku mu zkusíme domluvit náš zápas v UFC, ale jelikož na MMA zatím diváci nemohou, tak uvidíme, zda se to nějak podaří zařídit. Ale Tomáše při hokeji povzbudíme,“ slibuje ústy Kincla hradecká parta.

Pokud Dvořák nad Paivou vyhraje, nejenže se posune do elitní desítky žebříčku UFC a vydělá 28 tisíc dolarů, ale mohl vyjednávat s organizací UFC už s předstihem o lepší smlouvě. Tu stávající má na čtyři duely. „S UFC komunikuji a určitě budeme o nové smlouvě jednat dřív. Rád bych právě už po tomto zápase,“ dodal Patrik Kincl.

Zdroj. TZ Undertaker Tým

Úvodní foto via IG David Dvořák

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *