David Dvořák dostal nečekanou výzvu! Reagovat však nebude

David Dvořák
 

David Dvořák má za sebou zápas s Brazilcem Nicolauem, ve kterém sice předvedl skvělý výkon, ale na výhru to bohužel o kousek nestačilo. Nicolau totiž ve druhém kole tvrdě trefil, což pak ovlivnilo další průběh zápasu. David si tak připsal první UFC prohru, ale rozhodně nevěší hlavu, protože se společně s týmem ujistil v tom, že má na to se měřit s těmi nejlepšími z nejlepších. Prohra navíc neznamenala nijak velký pád žebříčkem. David si tedy po návratu do ČR nastavil jasný plán, který spočívá hlavně v odpočinku a práci s tělem tak, aby vyřešil všechny problémy a byl plnohodnotně připraven naskočit do další přípravy a poté i do zápasu. I kvůli tomu nebude reagovat na výzvu od super talenta, která včera přišla.
“Je to hnus!” stěžuje si Vašek Mikulášek na OKTAGON

“Davide Dvořáku? Co děláš 23.7.? Je to dost času na to, aby sis připravil wrestling? Pojďme na to, podepiš kontrakt,” vyzval Davida Muhammad Mokaev. Toho můžete znát z turnaje UFC Londýn, kde debutoval a kde si také připsal sedmou výhru v řadě.

Neporažený Mokaev je super talent, kterému se předpovídá velká budoucnost. Jedná se totiž o komplexního borce, což ukázal právě v Londýně, kde Durdena nejprve trefil naskočeným kolenem a poté ho na zemi zamkl do guillotiny.

Mokaev nyní hledá dalšího soupeře a samozřejmě pálí mezi bojovníky v TOP 15. Skrze ně by se totiž sám mohl snadno dostat mezi elitu, díky čemuž by se přiblížil svému snu. Mokaev by se totiž rád stal nejmladším UFC šampionem v historii, čímž by překonal Jona Jonese. K titulu však zatím vede dlouhá cesta, kterou se Mokaev evidentně snaží zkrátit.
 

U Davida však neuspěje. Ten na náš dotaz ohledně výzvy reagoval v tom smyslu, že vlastně nemá moc na co reagovat. Mokaev totiž prý neustále někoho vyzývá, takže ho nelze brát úplně vážně. David navíc pracuje na svém zdraví, takže zápas nevyhlíží a už vůbec ne v červenci. U Undertakera tak Mokaev neuspěje.


 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *