Dariush má v případě vítězství nad Oliveirou opět smůlu?

UFC 289
Prezident UFC Dana White není připraven učinit žádné konečné rozhodnutí, pokud jde o budoucího titulového vyzyvatele v lehké váze. Na tiskové konferenci k sobotnímu turnaji UFC 289 sice přiznal, že vítěz zápasu Darisuh vs Olivera by měl dostat titulovou šanci, ale nic oficiálně nepotvrdil.
Růžička vzpomíná na sparring se Sivákem a vyzdvihuje jeho silné stránky

Před čtvrteční tiskovou konferencí před zápasem Beneil Dariush i Charles Oliveira prohlásili, že sobotní vítězství by mělo vést k budoucímu souboji s úřadujícím šampionem UFC v lehké váze Islamem Makhachevem. White se ze své strany zdráhal činit jakákoli prohlášení, i když připustil, že Dariush nebo Oliveira by byli nejpravděpodobnějšími kandidáty pro tento souboj.

„Nemám tušení,“ odpověděl White na otázku, jestli z tohoto zápasu vzejde titulový vyzyvatel. „Uvidíme, jak zápas dopadne v sobotu, ale ano, zřejmě to dává velký smysl. Právě tady a teď to dává velký smysl, ale uvidíme, co se stane.“
Než Dariush dorazil do Vancouveru na sobotní zápas, řekl, že mu vedení UFC dalo slovo, že pokud se mu podaří porazit Oliveiru, dostane titulovou šanci. „Nestává se často, že by mi dali slovo,“ řekl Dariush serveru MMA Fighting. „Tentokrát to ale udělali. Budu je brát za slovo. Pokud tomu tak nebude, dám na radu Justina Gaethjeho a případně se vzbouřím.“

Poté, co si Dariush vyslechl Whiteovu odpověď na otázku ohledně titulové šance, se nijak nerozčiloval ani nebyl naštvaný, že by snad organizace UFC potenciálně ustoupila od slibu, který mu dala. „Ne, vůbec mě to neznepokojuje a soustředím se na sobotní zápas,“ řekl Dariush.

UFC 289 – Fight Card:

Amanda Nunes  vs.  Irene Aldana135 lbs

Charles Oliveira  vs.  Beneil Dariush155 lbs

Mike Malott  vs.  Adam Fugitt170 lbs

Dan Ige  vs.  Nate Landwehr145 lbs

Eryk Anders  vs.  M. Barriault185 lbs

N. Imavov  vs.  Chris Curtis185 lbs

J. Jasudavicius  vs.  Miranda Maverick125 lbs

Aiemann Zahabi  vs.  Aoriqileng135 lbs

Blake Bilder  vs.  Kyle Nelson145 lbs

David Dvořák  vs.  Steve Erceg125 lbs

Diana Belbiţă  vs.  Maria Oliveira115 lbs

 
 


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *