Dana White vysvětluje, proč Snoop Doggovi nedá ani korunu

Dana White

Dana White vysvětluje, proč Snoop Doggovi nedá ani korunu

V souvislosti s boxerským turnajem, kterému vévodil duel Jake Paul vs Ben Askren, se rozběhal debata o tom, zda UFC prezident Dana White přišel o miliony dolarů v souvislosti se sázkou na Bena Askrena. Raper Snoop Dogg, který celý večer spolu-komnetoval, totiž několikrát zmínil, že vsadil na Paula 2 miliony a že na části peněz se podílel právě Dana White. Ten však podobné informace odmítá a vysvětluje, jak se celá věc má.

https://www.mmashorties.cz/index.php/2021/04/22/jiri-prochazka-prozradil-jak-bude-probihat-staredown-s-reyesem/

“Řeknu to asi takhle. Snoopovi žádné 2 miliony dolarů nedlužím. Nikdy jsem totiž nevsadil. Aby bylo jasno, nikdy jsem nepodal žádnou nelegální sázku a rozhodně jsem jí nepodal v souvislosti s tím zápasem. Rozhodně jsem nevsadil 2 miliony se Snoopem, ani kýmkoliv jiný. Je pravda, že mi Javier Mendez, který vede AKA gym (hlavní trenér Khabiba Nurmagomedova a nebo Daniela Cormiera), volal po podcastu s Mikem Tysonem, kde jsem o tom mluvili, a říkal mi, že Triller chce, abych si u nich opravdu vsadil. Na to jsem však odvětil, že je to nelegální. Rozhodně nebudu dělat nelegální sázku, když mohu vzít milion a nebo dva a s klidem je vsadit v Las Vegas, kde ještě dostanu lepší kurz,” vysvětlil Dana White, že tentokrát o žádné peníze nepřišel, ale ani je nevydělal.

Nedávno se totiž svěřil, že špatnou sázkou na box přišel o milion dolarů, což v jeho případě, kdy má jmění v řádu stovek milionů, není až tak bolestná ztráta.

Je však jasné, že souboj Paul vs Askren přilákal hodně pozornosti, protože se prý prodalo přes 1 500 000 přenosů, a stejně tak asi vygeneroval obrovské množství sázek s tím, že ti, kteří vsadili na favorita Paula něco “málo” vydělali a ti, kteří věřili Benovi, bohužel o peníze přišli.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *