Další zápasník nabídl pomocnou ruku Tonymu Fergusonovi

Ferguson

Tony Ferguson nedávno prohrál svůj čtvrtý zápas v řadě a navíc po brutálním knockoutu Michaela Chandlera. Ferguson se poté rozhodl, že si musí najít nový tým, kde může ještě rozvíjet svoje schopnosti. Pomocnou ruku bývalému prozatímnímu šampionovi nabídl aktuální šampion lehké váhy Charles Oliveira, ale Ferguson s díky odmítl. Nyní chce Tonymu pomoci další zápasník.

Šampion Jiří Procházka odhalil svého vysněného soupeře

Beneil Dariush je nyní druhým bojovníkem, který nabídl pomocnou ruku Tonymu Fergusonovi, který na turnaji UFC 274 utrpěl drtivé KO od Michaela Chandlera. Ferguson odmítl příležitost trénovat s Charlesem Oliveirou a jeho týmem v Brazílii, ale možná se veterán UFC nechá přesvědčit, aby se spojil s Dariushem a jeho týmem Kings MMA v Huntington Beach v Kalifornii.

Dariush porazil Fergusona loni na UFC 262, ale to by oběma zápasníkům nemělo bránit v tom, aby si vytvořili přátelství a v budoucnu se z nich stali tréninkový partneři.

“Myslím si, že Tony má právě teď správný nápad. Mluví o práci s týmem a o tom, že potřebuje lidi, kteří ho budou opět posouvat,“ řekl Dariush The Schmo v nedávném rozhovoru. “Musíš mít hlavního trenéra, který ti říká co máš dělat. Trenéři vidí věci úplně jinak. Upřímně řečeno, 90 procent času, když se ráno probudím, nemám chuť trénovat, protože jsem zbitý a už jsem také starý, ale takhle to nefunguje. Je důležité mít trenéry, kteří od vás něco očekávají, a vy toto očekávání nechcete zklamat.“

Správná cesta?

“Jak už bylo řečeno, myslím, že by to byl skvělý nápad, aby se připojil našemu k týmu. I když jsme ve stejné divizi, i když máme určitou historii, nikdy bych ho neodmítl. Očividně to není ani o mně, ale o tom, že on musí přijet a ukázat, že si rozumí s celým týmem a hlavním trenérem. To by byla moje rada pro Tonyho. Je na správné cestě, myslím, že jen potřebuje najít ten správný tým a trenéra.”

Ferguson po dvanácti vítězství v řadě, prohrál poslední čtyři duely a je jasné, že se něco musí změnit. Ať už to znamená spojit síly s Dariushem v Kings MMA nebo se připojit k jinému týmu. Ferguson musí do své rutiny přidat nějakou strukturu. Obklopit se nezbytnými trenéry a tréninkovými partnery, kteří budou chtít, aby byl znovu úspěšný.

 
 Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *