Další zápas? Végh vysvětlil, proč se hodně opřel do tréninku

Attila Végh

Další zápas? Végh vysvětlil, proč se hodně opřel do tréninku

Attila Végh se nám v oktagonu představil naposledy na turnaji OKTAGON 15, kde si v hlavním zápase večera hned v prvním kole poradil s rivalem Vémolou. Od té doby se samozřejmě spekuluje o odvetě, kterou si Vémola moc přeje, ale zatím jsme se jí nijak výrazně nepřiblížili. Fanoušci však v poslední době začali upozorňovat na to, že Attila evidentně přitvrdil tréninky, což by mohlo znamenat, že je na dohled další zápas. Co na to sám Pumukli?

https://www.mmashorties.cz/index.php/2021/04/25/jake-paul-se-na-turnaji-ufc-261-stretl-s-danielem-cormierem/

“Zatím nic nechystám. Trénuji, protože to miluju. Jen jsem teď trochu přitvrdil, protože mám na to více času. Zápasit bez diváků je však pro mě nezajímavé. Uvidíme, jak to bude do budoucna. Když přijde dobrá a zajímavá nabídka, tak budu připravený. Respektive připravenější, než kdybych teď netrénoval,” vysvětlil Attila Végh pro server Sport.sk.

Fanoušci tedy zatím doufají marně, ale je logické, že Attila bude o další bitvě uvažovat až ve chvíli, kdy bude možné do hal nahnat tisíce lidí. Organizaci UFC už se to v USA povedlo, ale u nás jsme k podobnému stavu zatím hodně daleko.

Attila však rozhodně nechce úplně vypadnout z tempa, takže stále trénuje a pracuje na sobě, “Na rozdíl od náročné dvojfázové přípravy na zápas teď trénuji jednou denně. My sportovci jsme jako alkoholici… Kdybych si nezatrénoval, tak bych měl špatný den a necítil bych se dobře. Teď jsem jen nasadil vyšší tempo, ale za dva týdny možná zase uberu.”

Původně se počítalo s tím, že Végh nastoupí do boxerského zápasu. Ten by pro něj byl zajímavou změnou, ale koronavirus tyto plány prozatím překazil. Na stejné akci se přitom počítalo i se zápasem Vémola vs Marpo, který je v podstatě připravený, ale rovněž se čeká na to, až bude možné naplnit nějakou halu.

Zdroj: Sport.sk

Úvodní foto via OKTAGON MMA

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *