Další výzva! Peňáz jde do boje s bývalým soupeřem Venoma

Matěj Peňáz Page Melillo
Aktuálně máme před sebou turnaj OKTAGON Prime 5, který nabídne hlavní zápas Kertesz vs Velickovic. Hned o 2 týdny později je však na programu turnaj OKTAGON 32, který se po mnoha odkládáních a přesunech konečně odehraje v Ostravě. Těšit se můžeme na duely Kozma vs Kníže 2, Mikulášek vs Bolo, Kimball vs Narmo a další. Na kartě se představí i rozjetý Matěj Peňáz, který dostává dalšího zajímavého a hodně zkušeného soupeře, který bude případně hodně cenným skalpem.
Wow! Tak už víme, s kým jde Pirát a je to další nečekaná bitva

Matěj, který zhruba během jednoho roku dokázal vybudovat skvělou bilanci 5:0 s tím, že jen jeden zápas přešel první kolo, se na začátku tohoto roku přestěhoval do Švédska, kde trénuje ve známém Allstars Training Center, tedy po boku takových jmen, jako je Gustafsson, Latifi, Chimaev, v poslední době Till a dalších. Pokud byl tedy Money doposud vnímám jako obrovský talent, tak díky této škole se jeho potenciál ještě zvětšil.

Nově získané znalosti a zkušenosti bude moct zúročit už 9.4. na turnaji v Ostravě, kde ho čeká zajímavý soupeř. Díky úniku Reinders tabule, která se objevila v jednom z OKTAGON videí, totiž víme, že Matějův další soupeř je Giovanni Melillo aka Te Punisher.
Ital má na svém kontě 20 zápasů s tím, že 14 vyhrál a 6 prohrál. Celkem 11 zápasů pak ukončil před limitem. Mezi jeho skalpy například patří i domácím fanouškům známý Christian Eckerlin, kterého Giovanni ukončil via KO v březnu 2017. Melillo má zkušenosti i z organizace Bellator, kde narazil na jednoho z nejobávanějších bojovníků – Michaela Page. Ten se s Italem nemazlil a ukončil ho hned ve druhé minutě zápasu via KO.

Giovanni následně nestačil ani na Longa, takže se přesunul do organizace UAE, kde v posledním zápase zaznamenal výhru v prvním kole via TKO.

Pro Peňáze, kterému se sice předpovídá velká budoucnost, ale který je ještě stále na začátku MMA kariéry, je to tak další zajímavá zkouška a případně i hodně cenný skalp, který se bude v jeho bilanci skvěle vyjímat.


1 komentář na “Další výzva! Peňáz jde do boje s bývalým soupeřem Venoma”

  1. Pingback: Nate Diaz souhlasí se završením trilogie s Conorem, ale... | MMA Shorties

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *