Další výstřely! McGregor potěšeně reaguje na Khabibovy problémy s ruskými úřady

McGregor Khabib

Khabib Nurmagomedov v MMA komunitě proslul jako jedinečný bojovník a pokorný člověk. Hned několikrát jsme ho však přeci jen viděli vystoupit z role, kdy se ukázalo, že to nebude takový svatoušek, jak se může na první pohled zdát. Však si stačí vzpomenout, co rozpoutal po výhře nad Conorem McGregorem. Nyní si to evidentně uvědomilo i Rusko, které si na Orla tvrdě došláplo kvůli údajnému daňovému úniku.


Usyk podváděl?! Objevila se divoká konspirační teorie! Jak to bylo ve skutečnosti?

Podle zahraničních zdrojů totiž Khabib Nurmagomedov dluží ruskému finančnímu úřadu 306 milionů rublů, což je zhruba 3 300 000 dolarů, tedy zhruba 76 milionů korun, což už rozhodně není nijak malá částka. Podle zpráv pramení Nurmagomedovovy potíže s ruskými daňovými úřady z jeho převodu vlastnictví v několika společnostech, kdy údajně ponechal kontrolu nad nimi svým příbuzným a společníkům. To vyvolalo vyšetřování ruského daňového úřadu, který odhalil nesrovnalosti v dokumentaci, což vedlo k uzavření některých Khabibových podniků a zablokování účtů. Kromě toho je údajně prověřována Nurmagomedovova organizace Eagle FC, které v blízké budoucnosti hrozí uzavření. Úřady mají podezření, že Nurmagomedov mohl odklonit finanční prostředky určené na daně na financování investic do hotelů a start-upů v Turecku a Spojených arabských emirátech.

Nurmagomedov je samozřejmě hodně bohatý, však mu hodně peněz a majetků věnoval sám Putin, takže případný dluh jistě pokryje, ale i tak jde o hodně nepříjemný problém. Navíc se ukazuje, že už není ruským chráněncem, když si na něj úřady tvrdě došláply.

  

Conor McGregor je novinkami potěšen

„To je typické chování krys,“ řekl McGregor v živém vysílání Duelbits. „Pospíchající krysa. Takže má dluhy, které musí zaplatit. Dva hlavní zápasy nebo tak něco, co má v UFC, a dluží ruské vládě. Zaplatí ty svý zasraný prachy, který dluží, místo aby je vysával přes jiný země. Jsem nadšený a potěšený, že to na něj padlo.

Všichni ho uvítáme zpátky v boji, odkud utekl. Je to past na krysy. Past na krysy byla nastražena. Jsme z toho nadšení a uvidíme, kam to povede. Vidíme ho, jak se vrací zpátky. Říkáme mu tlustý potkan.“

Khabib sice údajně dluží, ale nejde o nijak zásadní jmění, kvůli kterému by musel znovu do boje vydělat další peníze. Naděje na odvetu Khabib vs McGregor 2 je tak stále hodně malá.
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *