Další velký “YouTuberský” zápas na obzoru

Floyd Mayweather Logan Paul

Další velký “YouTuberský” zápas na obzoru

S ohledem na to, jak velký úspěch měl souboj Jake Paul vs Ben Askren, který údajně prodal přes 1,5 milionu PPV, což se může srovnávat s TOP UFC prodeji, které generuje Conor McGregor, bylo jasné, že se relativně brzy dočkáme dalšího podobného zápasu, protože, navzdory tomu, že jsou tyto duely přijímány hodně rozporuplně, je o ně ve světě evidentně velký zájem. Znovu se tak objevila informace o tom, že se blíží duel Floyd Mayweather vs Logan Paul, který už má dokonce datum a základní podmínky.

https://www.mmashorties.cz/index.php/2021/04/20/jiri-prochazka-reaguje-na-duel-paul-vs-askren/

Dle zahraničních zdrojů by se měl duel Floyd Mayweather vs Logan Paul, který je koncipován jako exhibice, odehrát na začátku června, konkrétně 5. června s tou podmínkou, že Floyd nebude mít v souboji více než 160 liber a Logan více než 190 liber. Mezi oběma borci tak bude rozdíl zhruba 30 liber, což je v přepočtu cca 14 Kg, což rozhodně není málo.

Přesná lokace zatím není jasná, ale mluví se o Las Vegas, Los Angeles, Miami, Atlantě a Dallasu. Zajímavé je, že souboje jsme se měli dočkat už v únoru, ale údajně kvůli nedostatku zájmu byl přesunut na neurčito. Po souboji Paul vs Askren je však asi ideální šance naskočit na trend a pokusit se tento souboj zrealizovat.

Oba bratři Paulové si tak asi královsky vydělají. Jake dokonce dokázal zvítězit, což se u Logana neočekává, protože bude stát proti nejlepšímu boxerovi všech dob, ale i přesto to pro něj bude zajímavá příležitost a zkušenost.

Floyd navíc možná zůstane hodně aktivní, protože byl nedávno k vidění s prezidenty organizací Rizin a UFC, takže je možné, že se pracuje na dalším minimálně exhibičním souboji. Jeden takový už Floyd v Rizinu zvládl, když v podstatě naprosto zesměšnil tamní superstar Nasukawu, který ze souboje odcházel v slzách.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *