Další velká rána pro prvního vítěze Výzvy Gábora Borárose?

Gábor Boráros
 

Vítěz první řady reality show OKTAGON Výzva Gábor Boráros v poslední době neprožívá úplně nejlepší období. Naposledy jsme ho viděli v boji na konci roku 2021, kdy na body jasně padl s Leboutem a bohužel si tak připsal třetí prohru v řadě. Předtím totiž nestačil na Juráčka ani na Primeru. Následně se mu podařilo dostat do reality show Survivor, kde měl díky svým skvělým fyzickým schopnostem relativně velkou šanci na výhru, ale bohužel si poranil koleno a byl tak nucen odstoupit a jít na operaci, která samozřejmě omezuje i jeho sportovní kariéru. Nyní se navíc potvrdilo, že se mu rozpadl vztah se snoubenkou, kterou právě po posledním zápase žádal o ruku.
Milan Ďatelinka vysvětluje přestup z OKTAGONu do RFA

“Drazí moji přátelé. Ano, stalo se to, co jsem si nepřála ani v nejhorším snu. Opravdu si myslím, že každá žena si zaslouží být milovaná zejména v období, kdy dá život dítěti. Gábor hledal svoje štěstí někde jinde. Už ho nedokážu vidět jako svého partnera, ale ani jako zodpovědného otce malé dcerky,” potvrdila Monika Jákliová na sociálních sítích.

Je to přitom jen pár týdnů, co se páru narodila dcera, “Abychom předešli nedorozuměním. Gábor i nadále zůstane součástí života naší dcery. Dítě vždy potřebuje oba rodiče. V nejhorším snu jsem si nedokázala představit, že by se mi něco takového mohlo stát. Nikdo není bez chyb, ani já, ale tohle jsem si nezasloužila.
 

Nechápu ani tu ženu, která měla náladu na muže, o kterém věděla, že jeho nevěsta je právě v nemocnici a přivádí tam na svět jejich společné dítě. Nikdy jsem nechtěla náš soukromý život řešit takhle veřejně, ale nikdo mi takhle neublížil. Co však nesnesu, jsou zbytečné pomluvy a takto jsem nalila čistého vína a alespoň já jsem se chlapsky postavila problému.”

Monika dále vzkázala, ať jí média nekontaktují s žádostmi o vyjádření a že pokud se bude chtít vyjádřit, tak to udělá po vlastní ose.

Teď už bývalý pár je bohužel v hodně nezáviděníhodné situaci a je otázkou, jak aktuální situace poznamená Gábora a jeho další plány. Spekulovalo se totiž o tom, že by se měl ideálně objevit na turnaji OKTAGON UDG, který nás čeká už za necelý měsíc.


 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *