Další?! Turnaj OKTAGON 29 přišel o jeden z hlavních taháků?

OKTAGON 29
Turnaj OKTAGON 29 v poslední době provázelo hned několik změn, tak si to pro začátek shrňme. Nejdříve vypadl souboj Kertesz vs Velickovic, který sliboval skvělou podívanou. Následně v návaznosti na koronavirová opatření došlo k přesunu celé akce z Ostravy do Pevnosti Brno. Poté se měnil hlavní zápas, kdy kvůli zranění nedostaneme unikátní titulový zápas Kozma vs Buchinger, ale místo toho dojde na souboj Kozma vs Velickovic. Aby toho nebyl málo, tak se dnes začaly šířit spekulace o tom, že přijdeme i o další zápas. Bohužel prý půjde o hlavní před-zápas večera…
Strach? Na jakou podmínku Jake Paul nepřistoupil?

“Opět zákulisní informace, Václav Mikulášek v Brně nenastoupí,” informoval Twitter profil Martin Bláha, který před časem přinesl hned několik informací, které se následně ukázaly jako pravdivé.

U manažerky Niny Sedlákové se nám zatím informaci potvrdit nepodařilo, ale z různých zdrojů se objevují signály, že by Mikulášek skutečně nemusel nastoupit. Zatím se však jedná jen o spekulaci, která snad bude v blízké době potvrzena a nebo vyvrácena.

Co by případně mohlo být důvodem? Vašek sám přiznal, že jeho přípravu provázela zranění, takže je možné, že se nějaké z nich zhoršilo. Navíc hodně hlasitě nesouhlasil s přesunem turnaje do Brna, protože se těšil do Ostravy, k čemuž nechal i připravit merch. “Pro mě to je strašně velký problém. V úterý ráno jsem si nechal udělat asi 200 triček Ostrava je moje chaloupka, což asi v Brně nevyužiju. Taky jsem si všiml, že Ondra Novotný prodává další lístky, což mi přijde… Lidi, kteří si na mě koupili lístek, se tam nedostanou, už mi psali, jak je možné, že se prodávají další lístky, když oni už mají lístek. Lidi jsou naštvaní, já taky, chtěl jsem zápasit doma.
Dále mám pár ostravských sponzorů, ti čekali, že budeme v Ostravě, tohle je pro mě taky mínus. Celkově se mi to nelíbí. Řeknu to úplně na rovinu, ať to zní jakkoliv, Bolo má pro mě význam v Ostravě. Já nechci být arogantní, nejsem arogantní, ale říkám pravdu, Bolo pro mě nemá význam někde jinde,” vysvětlil Mikulášek pro server Kaocko.cz.

Situaci tedy budeme i nadále sledovat a brzy se tak pokusíme spekulaci potvrdit a nebo naopak vyvrátit.

Úvodní foto via OKTAGON MMA


2 komentáře na “Další?! Turnaj OKTAGON 29 přišel o jeden z hlavních taháků?”

  1. Pingback: Mateusz Legierski se utká s bývalým titulovým vyzyvatelem!

  2. Pingback: Lví srdce reaguje na kritiku od šíleného McGregora | MMA Shorties

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *