Další stanice box? Nate Diaz mluví o souboji s Jakem Paulem

Nate Diaz

Dlouholetý veterán UFC Nate Diaz teprve vstupuje do světa volných zápasníků, ale zdá se, že nápadníci už se o jeho služby s radostí hlásí. Diaz (21-13) je sice jednou z největších hvězd v historii MMA, ale projevil také zájem o působení i v jiných bojových sportech. Nyní se také vyjádřil k potenciálnímu souboji s bývalým YouTuberem Jakem Paulem.

VIDEO: Máme ho! Podívejte se, jak ladně Vémola skočil Kinclovi do klece

Nate Diaz konečně může prozkoumat své aktuální možnosti a vybrat si tu nejzajímavější a Jake Paul je zřejmě jednou z nich. Kompletní seznam potenciálních nápadníků není znám, ale Diaz nedávno vyjádřil zájem o boxerský zápas s Paulem. Jelikož má Diaz poslední zápas smlouvy s UFC za sebou, promluvil o své budoucnosti trochu otevřeněji, když se v sobotu v Las Vegas zúčastnil zápasu Canelo Alvarez vs. Gennadij Golovkin 3.

“Jake Paul je určitě jednou z možností,” řekl Diaz pro iD Boxing. “Dělá velké věci a nyní ho čeká velký zápas s Andersonem Silvou. Pokud ho vyhraje, určitě to na lidi udělá velký dojem.  A pokud s ním Anderson předvede to svoje, tak to bude taky působivé. To bychom pak měli zápas na jeho straně. Těším se na to,” prozradil Diaz. 

Pětadvacetiletý Jake Paul má v profesionálním boxu bilanci 5-0 a o zápas s Diazem projevuje už dlouho zájem. V současné době má naplánovaný zápas se Silvou, bývalým šampionem UFC ve střední váze. Tento souboj se uskuteční už 29. října v Glendale v Arizoně a bude ho vysílat Showtime skrze PPV.

Ať už to bude Paul, nebo někdo jiný, Diaz naznačil, že v boxu nyní zakotví. Jeho láska k němu předchází jeho kariéře v MMA, což podle Diaze nikdy nebylo jeho záměrem.

“Od 17 nebo 18 let jsem začínal boxovat, boxoval jsem se svým trenérem,” řekl Diaz. “Všude v tělocvičně byli boxeři a já jsem se zpočátku chystal také boxovat, ale v mém okolí se konaly spíše MMA turnaje, takže jsem se zasekl u MMA. Celou tu dobu jsem uvízl v kleci kvůli smlouvám a tak. Teď už je všechno otevřené. Od té doby, co jsem začal boxovat, jsem nikdy nepřestal trénovat na zápas. Až přijde ten správný soupeř nebo ta správná věc, tak to vezmu.”

Bare Knuckle

Minulý týden projevil zájem o bývalého zápasníka UFC také zakladatel a prezident Bare Knuckle Fighting Championship David Feldman. Ten prozradil, že má velký zájem ucházet se o Diazovy služby. V rozhovoru pro nejnovější vydání “The BKFC Show”, oficiálního podcastu Bare Knuckle FC, Feldman uvedl, že má v plánu učinit vážnou nabídku.

“Nemůžu vám říct, jestli přijde nebo ne, ale můžu vám říct, že ho chceme tady v Bare Knuckle Fighting Championship a uděláme všechno pro to, abychom mu zajistili zápas v boxu bez rukavic,” řekl Feldman.

 


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *