Další skvělá zpráva pro fanoušky? Šampion Topuria avizuje mega UFC novinku

Nový šampion UFC v pérové váze Ilia Topuria toto úterý učinil obrovské prohlášení, protože se stále šíří spekulace o tom, kdy dojde k jeho první obhajobě. Ilia Topuria získal titul v pérové váze již v únoru na turnaji UFC 298, když ve druhém kole očekávaného hlavního zápasu knockautoval Alexandra Volkanovskiho, ale od té doby se pouze spekuluje ohledně jeho návratu.

Leo Brichta pohotově popřel slova RFA promotéra Borise Marhanského

Po posledním zápase Topuria nastínil, že má v úmyslu obhajovat titul v pérové váze ve svém rodném Španělsku. Sedmadvacetiletý bojovník přiznal, že jeho snem je stát se hlavní tváří turnaje na Santiago Bernabeu, domácím stadionu fotbalového giganta Realu Madrid. ‚El Matador‘ dnes ráno, několik hodin poté, co organizace UFC oznámila svůj návrat do Paříže, na sociální síti X prohlásil, že UFC Španělsko má potvrzený termín.

„Už mám potvrzené datum pro turnaj UFC ve Španělsku,“ napsal šampion na X. Ačkoli organizace UFC své plány zatím nepotvrdilo, původně se hovořilo o tom, že se premiérová španělská akce uskuteční v létě. UFC zatím nikdy nepořádalo akci ve Španělsku, částečně proto, že v organizaci nebylo velké množství španělských hvězd.
Vzhledem k tomu, že Ilia Topuria je jednou z největších španělský aktivních hvězd UFC, zdá se, že načasování by mu mohlo vyjít vstříc a měl by být hlavní hvězdou historicky první akce v zemi. Generální ředitel UFC Dana White po turnaji UFC 298 řekl, že akce na stadionu Santiago Bernabeu není špatný nápad. Od té doby přiznal, že je obtížné najít volný termín. Ovšem šampionův komentář naznačuje, že organizace našla řešení a Topuria dostane svůj vysněný zápas.

Kdo bude jeho Topuriovým soupeřem? Pravděpodobně Max Holloway. Po svém senzačním vítězství na turnaji UFC 300 bývalý šampion Max Holloway přeskočil všechny potenciální uchazeče a nejspíš si zajistil titulový zápas. Od té doby se Topuria a Holloway přestřelují na sociálních sítích a Topuria Hollowayovi „nařizuje“, aby dal v sázku i svůj BMF titul. Sedmadvacetiletý Topuria dále prohlásil, že pokud Holloway neuposlechne, dá místo něj šanci Brianu Ortegovi. Uvidíme tedy, jak si s touto situací poradí vedení UFC. 
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *