Další přestup na trase KSW – OKTAGON! Premiéra už v Oberhausenu

OKTAGON

Organizace OKTAGON MMA minulý rok úspěšně expandovala do sousedního Německa, kde už uspořádal celkem tři akce. Dvakrát zavítala do Frankfurtu a letos poprvé do Mnichova. Už v červnu pak bude expanze pokračovat Oberhausenem, kde se uskuteční druhá polovina čtvrtfinále projektu Tipsport Gamechanger. Právě zde by se prý měla představit další posila z KSW.

Jak je na tom zklamaný Karlos Vémola několik dní po prohře s rivalem Kinclem?

Další posilou pro organizaci OKTAGON je ženská zápasnice slámové váhy Sofia Bagishvili (7-3), která naposledy působila v organizaci KSW. Zde vybojovala jedno vítězství a jednu porážku. Dále působila v organizaci Georgian Fighting Championship (GFC), kde má mít 27.5. zápas se Sedou Arakelyan. Poté už by se měla přesunout do organizace OKTAGON a představit se na turnaji v 17.6. na turnaji v Oberhausenu.

Na galavečeru OKTAGON 44 se představí s další debutantkou v organizaci Australankou Jacintou Austin (4-1). Ta doposud zápasila hlavně na lokálních turnajích v Austrálii, ale v posledním souboji se představila na galavečeru UAE Warriors v Abú Dhabí. Zde bohužel utrpěla první profesionální porážku, když nestačila na švédskou bojovnici Josefine Knutsson (5-0).   
Ženská slámová váha začíná pomalu ožívat a je možné, že se v této divizi brzy dočkáme titulového duelu, na který si jistě dělá zálusk německá zápasnice Katharina Dalisda (9-3, 3-0 OKTAGON). 

17.6. Oberhausen – OKTAGON 44: Prozatímní Startovka

Langer vs Poppeck – zápas o prozatímní titul polotěžké váhy 

Eckerlin vs Primera 

Veličkovič vs Jungwirth 

Grabinski vs Michalidis 

Dyrschka vs ? 

Xavier vs Strezlczyk

Polívka vs Khajevand

Siwiec vs Hathaway 

Paradeiser vs Fischer 

Bagishvili vs Austin 

Shaaban vs Fiala


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *