Další legendární zápasník míří do Bare Knuckle FC!

Bare Knuckle, Saenchai

Legenda Muay Thai Suphachai “Saenchai” Saepong si vybral novou organizaci. Saenchai je považován za jednoho z nejlepších  zápasníků v Muay Thai, které kdy Thajsko vyprodukovalo. Často ve své kariéře měnil váhu, aby v Thajsku vůbec našel důstojné soupeře, a v letech 2003-2014 prohrál v Thajsku pouze dvakrát. Nyní si tato legenda vybrala organizaci Bare Knuckle FC.

Světoznámý MMA novinář Helwani upozorňuje na OKTAGON MMA

Po nedávném angažování Buakawa Banchameka, s nímž organizace uzavřela smlouvu na několik zápasů, BKFC (Bare Knuckle Fighting Championship) opět posílilo svou soupisku o zajímavého Thajce. Tentokrát uzavřelo smlouvu s thajskou hvězdou, vynikajícím Saenchaiem.

Podle zprávy reportéra MMA Fighting Damona Martina podepsala BKFC smlouvu na několik zápasů se Saenchaiem, který je považován za jednoho z nejlepších thajských Muay Thai zápasníků všech dob.

“BKFC podepsala další legendu Muay Thai na svoji soupisku. Tentokrát je to Saenchai, který během své kariéry nasbíral neuvěřitelnou bilanci 313-41-5,” napsal Martin na Twitteru. “Nyní přechází do BKFC po boku Buakawa, který také nedávno podepsal smlouvu s BKFC.”

Svoje poslední vítězství zaznamenal letos v červnu, kdy na turnaji THAI FIGHT Sisaket porazil na body argentinského zápasníka Alana Yaunyho. Pro thajského bojovníka to bylo šedesáté páté vítězství v řadě. Pro jeho poslední porážku musíme až do roku 2014, kdy podlehl Phetmorakotovi Wor Sangprapai na body. Saenchai je neporaženým zápasníkem v boxu, kde je jeho bilance 6-0. Zde se ale naposledy představil v roce 2004. Oficiální datum nebo soupeř pro Saenchaiův debut v BKFC zatím nebyly oznámeny.

Saenchai začal s Muay Thai, už když mu bylo 8 let. Svůj debut zaznamenal po pouhém týdnu tréninku a svůj první zápas vyhrál na body. Tehdy za něj inkasoval 30 bahtů (27 korun). V roce 1997 ve věku 16 let Saenchai získal titul mistra stadionu Lumpinee v super muší váze. Když mu bylo 18 let, vyhrál titul stadionu Lumpinee v bantamové váze. Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *