Další české jméno na KSW v Třinci! Utká se s bývalým zápasníkem OKTAGONu

Polská organizace KSW se podruhé chystá do České republiky. Galavečer KSW 87 se uskuteční 14.10. v třinecké Werk Areně, která má oficiální kapacitu 5 400 diváků. Organizace KSW nechce turnaj podcenit, jako se jí to stalo v Liberci a turnaj se jí zatím daří zaplnit českými jmény. 

Kozma sice padl, ale i tak vydělal balík! Kolik si z pyramidy odnáší?

Dnes organizace KSW ohlásila hned dva zápasy českých bojovníků. Nejprve byla ohlášena premiéra Vojtěcha Garby, který se utká s neporaženým debutantem Polákem Michałem Dreczkowskim (3-0). KSW evidentně nechce turnaj podcenit a ještě během pondělního odpoledne zveřejnila další zápas českého borce. 

Do svého druhého zápasu v KSW nastoupí Josef Štummer (3-0) z gymu MMA Liberec. V prvním souboji si pod hlavičkou polské organizace připsal vítězství na body nad Jonatanem Kujawou. Nyní ho čeká velmi zajímavý střet, jelikož poměří síly s bývalým zápasníkem organizace OKTAGON. Štummer se v třinecké Werk aréně utká s Dawidem Karetou (4-3). Ten svedl v tuzemské organizaci hned čtyři bitvy a připsal si dvě vítězství na body nad Tadeášem Růžičkou a Peterem Gabalem. Na body naopak neuspěl s Jakubem Tichotou a Romanem Paulusem. Nyní se tedy přesouvá do organizace KSW.  

Kareta je velmi houževnatý soupeř, a jak jsme mohli vidět z jeho zápasů v OKTAGONu, tak dokáže nadělat problémy komukoli. Uvidíme, jak se na něm podepíše delší pauza, protože se vrací po roce a čtvrt. 

Josef Štummer si zatím budoval jméno hlavně v amatérech, kde se několikrát představil v organizaci I Am Fighter, zde si připsal čtyři vítězství. Po přestupu mezi profesionály, zamířil do organizace RFA. Zde si zatím připsal dvě vítězství nad Bartoszem Rewerou a Gergelym Csibim. Štummer má stále smlouvu s RFA, takže by měl mít střídavé starty. 

KSW 87 – Prozatímní Fight card:

Michal Martínek  vs.  Darko Stošić 265 lbs

Leo Brichta  vs.  Roman Szymański 155 lbs

Filip Macek  vs.  O. Polischuck 135 lbs

Ivan Erslan  vs.  Rafał Haratyk 205 lbs

Vojta Garba vs. Michał Dreczkowski 205lbs

Štummer vs. Kareta – 145lbs 


1 komentář na “Další české jméno na KSW v Třinci! Utká se s bývalým zápasníkem OKTAGONu”

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *