Cverna pohotově asistoval při záchraně dětského života

Cverna
O Alexu Cvernovi jsme v poslední době psali hlavně skrze výzvy směrem ke Grznárovi a blížící se zápas v Německu, který ho čeká už 4. prosince, tedy příští víkend. Alexovi se však nyní povedl hodně důležitý dobrý skutek. Na benzínové stanici se totiž nachomítl ke kritické situaci, kterou se rozhodl pohotově vyřešit a s největší pravděpodobností tak pomohl zachránit dítěti život.
Nevěří na přípravy a bojoval s bláznem Ngalanim. To je Viking Narmo!

“Dnes mi malém umřelo malé dítě v náruči. Šel jsem na benzínku a mladá maminka křičí, že se jí dusí dítě. Křičela o pomoc, tak jsem se zeptal, co se děje a běžel jsem jim na pomoc. Vzal jsem dítě do ruky od táty a začal ho oživovat. Dítě už nedýchalo a bylo vláčné. Bál jsem se. Otočil jsem ho tedy hlavičkou dolů, poklepal na zádech a nic. Snažil jsem se mu dát prst do pusy, ale měl asi už křeč, tak jsem zabral a snažil se mu vytáhnou jazyk. Naštěstí se povedlo, ale pořád velké křeče v puse, tak jsem mu tam nechal prsty v puse i přes tu bolest, že jsem myslel, že mi je ukousne. Pak dorazila sanita a dítě si převzala. Měl jsem velký strach o to dítě a doufám, že to vše už dopadlo v nemocnici na 1,” informoval Alex Cverna MMA Shorties o svém příběhu.
Alex je samozřejmě s ohledem na četná odstoupení ze zápasů terčem kritiky od celé řady MMA fanoušků, ale i ti určitě uznají, že mu patří velký respekt, protože ne každý by v takové situaci dokázal pohotově jednat.

Cverna si tak připsal na konto hodně důležitý dobrý skutek, který mu třeba bude oplacen v MMA kariéře. Jak už totiž bylo zmíněno, další zápas Alexe čeká už příští víkend, kdy se v rámci organizace EMC postaví proti Hatefu Moeilovi, který má na kontě 10 výher s tím, že 8 získal před limitem via KO/TKO.


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *