Čtyři titulové zápasy a dva čeští zástupci na sobotním turnaji FEN

FEN, Lukáš Chotěnovský

Už tuto sobotu 27. listopadu se uskuteční další galavečer polské organizace Fight Exclusive Night (FEN) 37, kde uvidíme hned čtyři titulové zápasy a v jednom z nich se představí Anatoli Hunanyan. Svoji premiéru v organizaci si v sobotu odbude neporažený Lukáš Chotěnovský.

Ivan Buchinger vysvětluje odstoupení a slibuje návrat

 

V sobotu 27. listopadu se v polské Wroclawi uskuteční další turnaj FEN 37. Tento galavečer bude opravdu speciální, jelikož nás čekají hned čtyři titulové zápasy. V tom hlavním uvidíme souboj o titul prozatímního šampiona těžké váhy mezi Szymonem Bajorem a Bartoszem Szewczykem, který nahrazuje zraněného Adama Wieczorka.

V hlavním předzápase se představí dlouhodobý šampion v lehké váze Mateusz Rebecki a proti němu Arkadiy Osipyan. Rebecki má na kontě skalpy například Kaika Brita, Magomeda Magomedova nebo aktuálního šampiona Mariana Ziółkowskiho. Osipyan má zase zkušenosti z ACA, takže můžeme čekat zajímavý souboj. 

Na galavečeru se představí hned dvě česká želízka. Arménský zápasník, který dlouhodobě žije v Praze Anatoli Hunanyan se pokusí získat titul K-1 ve welterové váze v souboji se šampionem Dominikem Zadorou. Oba bojovníci už se jednou střetli. V roce 2018 se z vítězství před limitem radoval Anatoli Hunanyan. Bude se radovat “Tolja” i tentokrát a získá titul?

Premiéru v polské organizaci si odbude zástupce Allsports Academy Lukáš Chotěnovský, kterého čeká bitva s Mariuszem Joniakem. Neporažený Chotěnovský jde do svého sedmého profesionálního zápasu. Naposledy se představil na MMAmaster League 3, kde porazil Oleksiye Bondarenka. Mariusz Joniak má za sebou čtyři vítězství v řadě a jeden ze zápasníků přijde o vítěznou sérii. Připíše si Lukáš Chotěnovský vítěznou premiéru?

Na galavečeru uvidíme ještě titulový souboj ve welterové váze mezi bratrem UFC zápasníka Michala Oleksiejczuka Cezarym a Aigunem Akhmedovem. Celý turnaj můžete sledovat v sobotu 27. listopadu od 19:00 na https://fenmma.tv za 35 zlotý (cca 190,-).   

FEN 37 Fight card:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *