Čtvrtý turnaj MMAsters League! Na co se můžete těšit?

MMAsters League,
Již v pořadí čtvrtý turnaj chystá organizace MMAsters League. Po minulých akcích, které proběhly v Kladně, se organizace nyní přesouvá do Pardubic. Kromě toho nebude pořádat turnaj sama…
 

Už?! White prozradil, kdy by mohl Conor znovu bojovat

10. prosinec 2021 je datem, kdy organizace MMAsters League uvede svůj v pořadí již 4 turnaj. A v něčem bude specifický. Odehraje se totiž pod společnou taktovkou s MG Fight Night – již tradičním galavečerem bojových sportů, který pořádá MG Team a jehož zápasníci dostávají pravidelně šanci na uvedeném MG Fight Night. Spojení obou akcí tak slibuje atraktivní souboje jak v K-1 tak strikingu a MMA.

„Postojové zápasy už mám skoro všechny v hlavě. Zatím mohu prozradit jména jako Jakub Krofta, který si z MMAsters League 2 odnesl bonus za zápas večera a Viktor Beran, který je čerstvým mistrem republiky v K-1 a předváděl velmi atraktivní zápasy. Do prvního ženského zápasu pod MMAsters League nastoupí Kristýna Sobotková. S Patrikem Kinclem už skládáme i MMA zápasy. Tam mohu zatím prozradit zápasy Luboše Lesáka a Vendy Štěpána. Další souboje budeme postupně zveřejňovat na našich sociálních sítích,“ uvedl promotér MMAsters League Dušan Macák, který je zároveň zakladatelem MG Teamu.

Dějištěm galavečera bude Kongresové centrum Paláce Pardubice. Turnaj budete moci tradičně vidět na O2 TV, Tipsport nebo prostřednictvím PPV.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *