Cože? Šampion O´Malley odhaluje, proč s Verou vlastně prohrál naschvál

Sean O´Malley

Nový šampion bamtamweight divize Sean O´Malley, který má za sebou epický výkon proti Sterlingovi, o sobě rád mluví jako o neporaženém borci, ale v jeho statistice jednu prohru přeci jen najdete. Došlo na ní v srpnu 2020, kdy se Sean utkal s Marlonem Verou. Suga si tehdy znovu poranil nohu, což vedlo k jeho TKO prohře. Nový šampion však nyní odhalil, že vlastně prohrál schválně a že to byla součást většího plánu.

Právníci a soud? RedFace promotér má varování pro OKTAGON promotéra Novotného

„Rozhodně to není tak, že by mě zápas s Verou nějak trápil a budil mě ze spaní,“ řekl Sean O’Malley v nedávném rozhovoru pro MMA Fighting. „Vlastně to byla součást většího plánu. Ten zápas jsem prohrál záměrně, jen abych mohl jít a ukončit Aljamaina Sterlinga a aby pak byla odveta s Verou můj největší zápas. Mega odveta.

Kdybych si měl vybrat, kdybych řídil celou tu show, řekl bych, že ano, odveta s Verou je další na řadě, jednoduše proto, že ‚Chito‘ je největší zápas, který nyní mohu dostat. Ne proto, že měl krásný výkon nad Pedrem Munhozem. To není ten případ. Pokud budu příště bojovat s ‚Chitem‘, tak proto, že to chci a že je to největší zápas. Jsem v bojovém byznysu a chci velké zápasy.“

O´Malley naznačoval, že by chtěl znovu zápasit ještě letos, ideálně prý na turnaji UFC 296, v souvislosti s nímž se mluví o návratu Conora McGregora, ale hlavně titulové bitvě Jiřího Procházky, tak uvidíme, jak se celá situace vyvine. Nejlepší by bylo, kdyby se Procházka, McGregor a O´Malley potkali na jedné kartě, ale to se spíš nestane.

   

O Seana má zájem i rozjetý Topuria

„Sice Hollowaye a Zombieho respektuji, ale mám za to, že by měli radši oba ukončit kariéru a jít do důchodu. Sean O´Malley pomalu stoupá a možná jednou dojde na to, že se potkáme v oktagonu. Mezitím by se však měl Alexander Volkanovski připravit na to, jak bude klepat. Čeká ho totiž vysoká škola,“ nepáral se s tím Topuria a v jedné zprávě odepsal veterány, naznačil možný souboj s novým šampionem a rovnou si rýpl i do divizního šampiona.

„Já už jsem povstal, teď je čas na tobě,“ kontroval O´Malley, který se stal novým šampionem bantamu.

„Zápas s tebou vidím jako snadné sousto. Musel bych najít nějaký přesvědčivý důvod, abych se s tebou utkal, ale ten před sebou aktuálně nevidím. Pokračuj a možná si jednou zasloužíš můj čas,“ nechal se Topuria, podle kterého by byl Suga snadný soupeř.

„Dostaň se přes Volkanovskiho a můžeme se bavit,“ navrhl O´Malley, který bude v dalším zápase nejspíš bojovat s Verou a nebo Dvalishvilim.

„Však ty se nedostaneš ani přes Meraba. Radši si tedy sedni a jen čekej jako poslušný pejsek,“ uzavřel výměnu Topuria, o kterém se mluví jako o dalším soupeři pro Volkanovskiho.


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *