Covington dává nahlédnout do zákulisí! Kdo ho odmítl a jak to bude s titulem?

Colby Covington

Zápasník welterové váhy Colby Covington doufá, že se 11. listopadu v Madison Square Garden utká na turnaji UFC 295 s Leonem Edwardsem. Prý mu místo na tomto očekávaném turnaji slíbil prezident UFC Dana White. Covington dále prozradil, že zápas s ním odmítlo několik zajímavých jmen.

Krvavá lázeň! Hlásí se náhradník za Peňáze, ale Čepo vystavil pohotovou stopku

„To je poslední věc, kterou mi řekl prezident UFC Dana White, když jsme byli na večeři v Miami,“ řekl Covington na YouTube kanálu Chaele Sonnena, „Leon se nechtěl představit na turnaji v Londýně. Chtěl své fanoušky okrást o placenou kartu. Takže je mi líto londýnských fanoušků. Naposledy jsem slyšel, že můj titulový zápas se uskuteční v srpnu/září. Řekl mi to výkonný ředitel UFC Hunter Campbell a to je muž, který drží slovo. Zápas o titul je zaručený. Vím, že ho dostanu. Na Leonově straně musí být něco špatně. Možná je zraněný, možná se něco děje, možná potřebuje trochu víc času, aby se připravil na ‚Chaos‘. Ale tenhle zápas se uskuteční. Nebudou ho pořádat v poušti v Abú Dhabí. Jaký to má smysl?“ 

Covington naposledy figuroval jako náhradník pro titulový zápas a následně byl Whitem jmenován dalším titulovým vyzyvatelem. Covington, bývalý prozatímní šampion welterové váhy, tvrdil, že před jeho rolí náhradníka přicházeli v úvahu zápasy s Dustinem Poirierem a Khamzatem Chimaevem, ale oba prý zápas odmítli.

„Z mé strany jsem byl připraven od prvního dne, od zápasu s Jorgem Masvidalem,“ řekl Covington. „Přijal jsem každý zápas, který mi byl nabídnut. Nejdřív to byl Dustin Poirier. Viděli v něm potenciál a velký zápas, ale Dustin je srab. Je vystrašený, utekl před výzvou. Teď už víme, že jenom mluví. Pak to byl Chimaev. Byl jsem připraven ukončit jeho umělý hype, ale on se bojí. Je hodně neprofesionální. Je to malý ňouma. Utekl z divize. Bojí se zápasit. Mluví o všem na internetu, ale v oktagonu je ticho. Nepodepisuje smlouvy a nechová se jako profesionál.

Takže všechno padlo. Pak chtěli, abych se stal trenérem v The Ultimate Fighter. Přijal jsem to a byl jen jeden člověk, který mi to mohl vzít. Vzal mi to Conor McGregor. Pak už mi nezbylo nic jiného, než abych přijal roli náhradníka na turnaji v Londýně.“ 

Dobrou zprávou pro Covingtona je, že Dana White už zápas Edwards vs. Covington zařadil na newyorskou kartu. Teď už zbývá jen podepsat smlouvy.

 


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *