Conorův trenér Kavanagh předpovídá duel Teixeira vs Procházka

John Kavanagh Jiří Procházka Glover Teixeira Conor McGregor
 

Minule se na turnaji OKTAGON Prime 5 objevil UFC bojovník Johnny Walker, který do Šamorína doprovázel svého kamaráda a tréninkového partnera Xaviera, a nyní jsme na turnaji OKTAGON 32 v Ostravě měli další vzácnou návštěvu. Lucii Pudilovou totiž do zápasu doprovázel přímo její trenér z irského SBG  John Kavanagh, který je samozřejmě zároveň trenérem světoznámého Conora McGregora. Honzovi se Johna na akci podařilo odchytit a vyzpovídat, takže pro MMA Shorties například prozradil, jaký má názor na Jiřího Procházku a jeho blížící se titulový souboj se šampionem Gloverem Teixeirou.
“Je to hnus!” stěžuje si Vašek Mikulášek na OKTAGON

“Samozřejmě!” reagoval John Kavanagh na otázku, zda zaznamenal Jiřího působivou cestu skrze divizi. Dnes jsem mluvil s jeho trenérem Karaivanovem. Předpovídám, že titulový zápas vyhraje velmi agresivním způsobem. Velmi přesvědčivě. Myslím, že je na úplně jiné úrovni, vidím ho s Gloverem jako favorita. Velmi nebezpečný bojovník.”

Šampiona Teixeiru však John rozhodně nepodceňuje, “To v žádném případě. Glover je skvělý šampion. Je inspirací pro nás starší chlapy. I v tomhle věku vleze do klece a poráží o generaci mladší bojovníky. A Blachowicze porazil… Nechci říkat jednostranně. Nicméně bylo vidět, že chce vítězství více a šel pořád dopředu. Využívá takzvaný peekaboo styl (pohyb hlavou jako například Mike Tyson). Ale myslím si, že jde proti úplně novému dravému lvovi.”
 

Jak tedy zní predikce borce, který vychoval mistra v předpovídání zápasů Conora McGregora? “2 kolo, ničivý knockout!” věří John Kavanagh, že Jiří Procházka zvládne Glovera Teixeiru zničit a získá tak pro Českou republiku prví UFC titul šampiona, čemuž samozřejmě věří i všichni domácí fanoušci.

Souboj Teixeira vs Procházka, který bude hlavním zápasem Singapurské karty UFC 275, nás čeká už 11.6., tedy za zhruba dva měsíce.

Celý obsáhlý rozhovor, ve kterém John Kavanagh mluví o Conorovi, Makhachevovi, OKTAGONu, Lucii Pudilové a dalších najdete na našem Hero Hero profilu.


 

1 komentář na “Conorův trenér Kavanagh předpovídá duel Teixeira vs Procházka”

  1. Pingback: Gilbert Burns má zajímavou prosbu! Vlk okamžitě souhlasí | Shorties

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *