Conor strčil Canela i Ronalda do kapsy! Jaký snový balík vydělá za minutu

Canelo Conor McGregor Ronaldo
Nejvyšší základní výplatu v rámci UFC sice dostal Khabib Nurmagomedov, který za poslední dva zápasy inkasoval neuvěřitelných 12 mil. dolarů, ale dlouhodobě nejlépe placeným MMA bojovníkem je Conor McGregor. Khabib totiž na astronomické výplaty dosáhl až na konci kariéry, ale Conor dostával v základu milionové výplaty dlouhé roky. Poprvé měl milion garantovaný už v souvislosti s turnajem UFC 196, kde se poprvé utkal s Diazem, na kterého nestačil a padl ve druhém kole via RNC. Od té doby se jeho odměny v podstatě jen zvyšovaly. Server The Mac Life navíc přišel s informací, že Conor za poslední roky snadno strčí do kapsy hvězdy, jako je například Canelo Alvarez, Tom Brady a nebo Cristiano Ronadlo. Na jaký balík si přijde za pouhou minutu?
Karlos Vémola reaguje na obvinění, kterým čelí

Je to až k neuvěření, ale Conor McGregor si prý za jednu minutu v akci vydělá neuvěřitelných 8 600 000 dolarů, což je v přepočtu téměř 186 000 000 Kč, což je jmění, které většina z nás nevydělá ani za několik životů. Conorovi na to přitom stačí pouhá minuta v oktagonu. Jak jsou na tom ostatní zmíněné hvězdy? Boxer Canelo Alvarez si za minutu vydělá 444 000 dolarů (9,5 mil. Kč), hráč amerického fotbalu Tom Brady 37 500 dolarů (810 300 Kč) a hvězdný fotbalista Crtistiano Ronadlo 18 622 dolarů (402 384 Kč).
Ostatní zmínění borci totiž v ringu nebo na hřišti stráví desítky a stovky minut, ale Ir za poslední 3 zápasy v oktagonu nepobyl ani 15 minut. Cowboye totiž vyřídil za pouhých 40 sekund, následně s Poirierem prohrál za 7 minut a 32 sekund a v posledním zápase absolvoval jedno pětiminutové kolo a poté se zranil a nebyl schopen pokračovat. Jen za tyto zmíněné zápasy však v základu inkasoval kolem 13 000 000 dolarů, tedy přes 280 000 000 Kč. K tomu je však třeba připočíst podíly z hodně úspěšných PPV, sponzorské příspěvky a podobně. Snadno se pak dostaneme na desítky milionů dolarů a tím pádem vyšší stovky milionů korun. Conor McGregor je zkrátka nedostižný unikát.


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *