Conor skřípe zuby?! UFC prý bude mít novou mega hvězdu

Conor McGregor Paddy Pimblett
Navzdory tomu, že za posledních několik let stihl jen pár zápasů a navíc prohrával, je Conor McGregor stále největší hvězdou MMA světa, která se dokázala prosadit daleko za hranicemi sportu. V podstatě už by dávno nikdy zápasit nemusel, protože je zajištěný na několik generací dopředu, ale evidentně chce. Ir je zdaleka nejlépe placeným MMA bojovníkem, i když rekord ve výši garantované výplaty drží Khabib Nurmagomedov, který za poslední dva zápasy dostal 6 a 6 milionů dolarů, tedy celkem 12. Conorův nejvyšší základní plat dosahoval 5 mil. dolarů, ale je jasné, že ve skutečnosti vydělává mnohem více, protože má podíly z úspěšných PPV, prostředky od sponzorů a podobně. Nováček v UFC však tvrdí, že Conora odsune na druhou kolej a stane se novou největší hvězdou UFC.
Karlos Vémola reaguje na obvinění, kterým čelí

“Předpokládám, že mě čekají ještě tak dvě výhry, takže to budu mít v UFC 3-0 a stane se ze mě největší hvězda organizace. Ještě dvě výhry a bude ze mě hvězda minimálně na úrovni Conora McGregora. Potom tedy bude dávat smysl jenom zápas mezi mnou a jím. A pevně věřím tomu, že my dva bychom trhali rekordy v počtu prodaných PPV,” věří Paddy Pimblett, který má za sebou v rámci UFC jediný zápas, který se mu podařilo vyhrát.

“Lidé totiž chtějí vidět Conora, jak dostává na prdel, ale také jak vítězí. Podobně je to i se mnou. Chtějí vidět, jak dostávám čočku, ale jsou i tací, co mi přejí. V podstatě mě však všichni milují. Je jasné, že pár haterů a trollů se na YouTube a sociálních sítích najde, ale je to tak, že mě 95 % lidí miluje a 5 mě nemůže vystát. To mě baví,” pokračoval Paddy, který pomalu vyhlíží další zápas.
Souboj McGregor vs Pimblett by byl určitě hodně zajímavý, ale Ir má na seznamu celou řadu borců a zrovna UFC nováček je na něm asi zatím umístěn hodně nízko. Pokud však bude Baddy vyhrávat, tak by se třeba jednoho dne dočkat mohl.


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *