Conor řádil na červeném koberci! Chtěl se poprat s raperem

Conor McGregor MGK
Byla doba, kdy o sobě Conor McGregor dával vědět jen skrze různé skandály a problémy. Však to není tak dávno, kdy se řešilo, že napadl postaršího štamgasta v baru a nebo že jednomu z fanoušků zničil telefon. Poté se však vrátil do zápasového tempa a podobné incidenty utichly. Nyní tu však máme další problém, o kterém se hodně mluví. Conor se totiž na červeném koberci před předáváním MTV cen dostal do sporu s raperem Machine Gun Kellym. O co šlo?
Jak to bylo? Odklepal Vojto Barborík Bukiho submisi?

Celý incident je zatím hodně čerstvý, takže se verze různí, ale prý šlo o to, že si Conor McGregor řekl o fotku s Machine Gun Kellym a nebo jeho přítelkyní a známou herečkou Megan Fox. MGK však údajně odmítl, z čehož se vyklubala menší strkanice, při které si Conor, který na předávání cen přišel o holi, rozlil drink. To Ira evidentně naštvalo, takže zbytek drinku po Kellym hodil.

“O nic nešlo. Já bojuji jen se skutečnými bojovníky. S lidmi, kteří umí bojovat. Nebojuji s vanilkovými rapery. Však ani nevím, kdo Machine Gun Kelly je. Nevím o něm nic, jen to, že je tady s Megan Fox,” komentoval Conor celou situaci. MGK se pak k situaci nechtěl vyjadřovat vůbec.

V konečném důsledku o nic moc nešlo, protože ostraha žádný větší problém nedopustila, ale ani tak to na Conora nevrhá úplně dobré světlo. Sociální sítě jsou totiž plné záběrů, jak vylívá svůj drink a jak se vzteká.
Conor se přitom svým chováním před zápasem a po zápase s Dustinem hodně fanouškům znelíbil a tohle mu rozhodně taky moc nepomůže. Na druhou stranu si z toho asi McGregor nic moc nedělá, protože ví, že ať už si o něm lidé budou myslet cokoliv, tak ho pořád budou sledovat a zajímat se o něj.
1 komentář na “Conor řádil na červeném koberci! Chtěl se poprat s raperem”

  1. Pingback: Šampionka Shevchenko se zastává ring girls a oponuje Khabibovi

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *