Conor oslavuje miliony vyhrané u soudu a hrozí bývalému kamarádovi Artemovi

Artem Lobov Conor McGregor

Conor McGregor má další důvod k radosti. Jeho manažerská stáj Paradigm Sports, do které donedávna patřil i Jiří Procházka, Israel Adesanya, Leon Edwards a další přední jména, totiž vyhrála soudní spor s legendárním boxerem Pacquiaem, který tak nyní musí zaplatit doslova balík. McGregor navíc v návaznosti na to varoval svého bývalého kamaráda Artema Lobova, že by mohl přijít o střechu nad hlavou.

Chandler má bohužel špatné zprávy ohledně souboje s Conorem McGregorem

Ve středu bylo oznámeno, že agentura Paradigm Sports, která Conora McGregora dlouhodobě zastupuje, vyhrála právní bitvu proti boxerské superstar Mannymu Pacquiaovi. Soudce totiž rozhodl, že Pacquiao porušil smlouvu poté, co nedávná jednání o zápase mezi Paradigmem a Pacquiaem ztroskotala. Čtyřiačtyřicetiletý Pacqiao má společnosti Paradigm zaplatit 5,1 milionu dolarů a je rovněž povinen uhradit nejméně 2 miliony dolarů za právní poplatky.

McGregor se k rozsudku vyjádřil ve středu večer v již smazaném tweetu, v němž nejprve diskutoval o verdiktu nad Pacquiaem a poté začal vyhrožovat bývalému příteli a nyní rivalovi Artemu Lobovovi, s nímž se McGregor rovněž zapletl do soudního sporu.

„Manny dluží celkem 8 milionů,“ napsal McGregor. „Dluží 5,1 a pak 2,9 na soudních poplatcích. Právní poplatky jsou těžké, ale to je to, co děláme. Operace s těžkými váhami.“

Boxer tak musí zaplatit přes 170 000 000 Kč, což však pro něj asi nebude až takový problém, protože si během své bohaté boxerské kariéry vydělal obrovský balík peněz.

To samé se však nedá říct o Artemovi, kterého Conor plánuje připravit o střechu nad hlavou, „Rartem (krysa Artem) mi už dluží dvě kola soudních poplatků, které přiznal soudce. Jak to bude pokračovat? Bude na tvůj dům uvalen soudní příkaz, protože vím, že…“

 

Soudní příkaz Lobova a jeho právního týmu proti McGregorovi totiž před časem neuspěl u Vrchního soudu. Právníci Lobova se snažili přimět McGregora, aby stáhl různé příspěvky na sociálních sítích, v nichž svého bývalého kamaráda z irského gymu SBG označil za „krysu“. 

Neúspěšný pokus nyní Lobova nutí zaplatit soudní poplatky za soudní příkaz. Navíc McGregorovy příspěvky s tématem, že je „Artem krysa“, mohou zůstat na sociálních sítích a celkově internetu. Nazvat někoho krysou, aniž by to bylo blíže specifikováno, nenaplňuje definici hanobení, rozhodl soudce.


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *