Conor McGregor se znovu přestřeluje s Henrym Cejudem

Conor McGregor Henry Cejudo
 

Noha Conora McGregora už je evidentně v pořádku, takže se bývalý dvojnásobný šampion vrací zpět k tréninku, jehož střípky sdílí na sociální sítě. Díky tomu máme základní představu o tom, jak na tom Ir aktuálně je. Fanoušci jsou samozřejmě nadšení, že se McGregor vrací do tempa, ale bývalý dvojnásobný šampion a držitel zlaté olympijské medaile Henry Cejudo krotí vášně a upozorňuje, že Conor ustrnul na místě a nikam se neposouvá.
Jiří Procházka potvrdil, že ho Chimaev skutečně zranil, ALE…

“Všechno je to doslova nahé bez jakékoliv přípravy, náznaků a změn pásem. I přesto doufáš, že dosáhneš jiných výsledků? Moc se upínáš na kombinace, když by ses spíš měl zaměřit na úhly a líčení pastí. To jen takový tip od GOATA,” rýpl si Henry Cejudo, který to možná myslí dobře, ale zrovna Conor je známý tím, že na podobné rady není úplně zvědavý.

“Moje bomby vydají za veškeré pasti a náznaky. Už jsi o tom někdy slyšel? Měl jsi možnost to vidět na vlastní oči? Tvoje malé náznaky mě rozhodně nerozhodí a nedonutí mě k akci. Když tě však napálím svými bombami, tak nějakou tu reakci asi přeci jen dostanu. Jsi jen malý tlustý nováček se dvěma KO výhrami. V bantamu. Já mám podobných ukončení 20 napříč 3 divizemi. Buď radši zticha, ňoumo,” kontroval Conor McGregor.
 

Ten byl před časem zatčen za rychlou a nebezpečnou jízdu, ale evidentně nešlo i nic vážného, takže může v klidu pokračovat v přípravě, která by měla vyvrcholit dalším zápasem někdy ve druhé polovině roku.

“Však doslova ani nemáš nohu, na které bys mohl stát. V době, kdy jsi naposledy vyhrál nějaký zápas, mohla ještě Kayitlyn Jenner čůrat ve stoje,” nevzdal se Henry Cejudo, který připomněl, že Conor za poslední roky dokázal porazit jen Cowboye, což s ohledem na Cerroneho poslední výsledky není nijak cenný skalp, ale spíš povinná výhra.

Jinak pro kontext, Caitlyn Jennerová je americká televizní celebrita, která v roce 2015 podstoupila operativní změnu pohlaví, kdy se změnila z muže na ženu, na což právě Cejudo narážel.


 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *