Conor McGregor se přestřeluje se “záprdkem” Cejudem

Conor McGregor

Bývalý dvojnásobný šampion a držitel zlaté olympijské medaile Henry Cejudo je sice stále v důchodu, ale evidentně vyhlíží návrat do boje. V podstatě od chvíle, kdy po výhře nad Cruzem ukončil kariéru, naznačuje možný návrat a zajímavé soupeře. Jako poslední v jeho hledáčku uvázl šampion Alexander Volkanovski, který před časem přišel o soupeře, takže se hledala náhrada. Okamžitě se přihlásil právě Cejudo, který souboj o titul šampiona pérové váhy několikrát zmiňoval, ale UFC prezident mu dal jasně najevo, že podobnou šanci nedostane. Triple C si tak reagoval, přičemž rýpl do Conora, který hned kontroval.

RFA promotér Marhanský potvrdil jednání s Peštou

„Ten chlap je v důchodu. Kolik let je teď mimo? A to chce jít do zápasu s Alexandrem Volkanovskim? Jsou tady bojovníci jako Zombie, Josh Emmett, Giga Chikadze a tihle zápasníci si vybudovali určitou pozici, zápasí i třikrát do roka a postupují v žebříčku. Aby Cejudo odešel do důchodu a myslel si, že může kdykoliv naskočit do jakékoli váhové divize a postavit se šampionovi, tak to prostě nefunguje,” vysvětlil White.

“Zasloužil jsem si to. Není to jako situace s Georgesem St-Pierrem, kdy vyhraju a pak zase odejdu do důchodu. Je to pro mě jiné, protože se chci vrátit a získat zpět všechny své pásy. Chci vidět, kam dokážu dostat své tělo. Dana White nevěří svým bojovníkům. Nevěří v Alexandera Volkanovskiho, opravdu ne, protože kdyby věřil, dovolil by mu, aby se mnou zápasil. Dokonce už mě ani nebaví trollovat Volkanovskiho, pokud k zápasu nikdy nedojde. Proč mi nedat příležitost, šanci zapsat se do historie a stát se prvním šampion tří divizí?” oponoval Cejudo. “Dano, prostě jsem potřeboval pauzu. Už mě nebavilo ničit borce, jako je Dillashaw a nebo Cruz. Oženil jsem se, pořídil si dítě a nyní jsem jako nový. Chci být Qautro C. To musím napadnout někoho v baru, abych tuhle šanci dostal?
Cejudo tím samozřejmě narážel na známý Conorův incident, kdy v jednom z irských barů napadl štamgasta, protože si s ním nechtěl připít.

“Henry Cejuda je jen malý záprdek,” kontroval Conor s nadhledem, přičemž ještě bývalému dvojnásobnému šampionovi zkomolil jméno.

“Co ty víš o prdech, však ti v každém zápase hned dojde dech,” oponoval Cejudo, k čemuž ještě přidal koláž, na které je Conor, jak ho škrtí Khabib a právě Cejudo, jak poráží Cruze.

I kdyby to Cejudo s návratem myslel opravdu vážně, tak by nejprve musel vstoupit do USADA testovacího programu a až po nějaké době by mohl naskočit do zápasu. Uvidíme tedy, zda na to skutečně dojde.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *