Conor McGregor se opřel do “trapného” Makhacheva

Conor McGregor Islam Makhachev

Na vrcholu lehké váhy se v poslední době hodně řešilo jméno Islam Makhachev. Khabibův svěřenec a kamarád totiž sbírá jednu výhru za druhou, takže se hlásí o titulovou šanci, ale háček je v tom, že nebojuje s TOP soupeři. Původně měl naplánovaný souboj s Dariushem, který ho měl konečně pořádně prověřit, ale ten se bohužel zranil, takže na poslední chvíli zaskočil Green, který však neměl šanci. Následně se hledala náhrada pro dos Anjose, kterou mohl být právě Makhachev, ale ten prý nakonec odmítl. Za to ho UFC prezident potrestal tím, že mu nedá titulovou šanci a nyní se do něj pustil i Conor McGregor.

Postrach Khamzat Chimaev! O Vlkovi kolují děsivé zvěsti

“Klidně si to s tím hovňousem Makhachevem dám a ani se u toho nezapotím. Však to, co naposledy předvedl, bylo naprosto otřesné a ostudné. Bylo mi ho za ty rány líto. Nejdřív trapná výhra a pak útěk před dos Anjosem. To je opravdu velká ostuda. Až se vrátím, tak by si měl dávat pozor. Stejně jako tomu bylo předtím. Na pozoru by se měli mít všichni bez ohledu na váhu a místo. Tahle hra je plná hovňousů. Však Islam se v posledním zápase dostal do mountu a nedokázal soupeři ani pořádně ublížit. Hlavně, že se pak po zápase objímali a líbali.
Když bych podobný G&P rozjel já, tak by lidem zůstaly v hlavě díry, jak kdybych je trefil ponožkou plnou golfových míčků. Nevěděli by, kde jsou. Zase jsem je dostal,” pustil se McGregor do Islama, který po poslední výhře zmiňoval, že by se s Irem utkal, ale že si ani nepamatuje, kdy naposledy získal nějakou relevantní výhru.

“Vůbec si nepamatuji, kdy ten chlap někoho porazil. Musí se vrátit a udělat pár vítězství, pak se klidně můžeme utkat. Proč ne? Jednoduše ho zbiju. Bobby Green je mnohem silnější soupeř než Conor,” řekl Makhachev po poslední výhře, když se ho ptali na možný vzájemný souboj s Conorem, kterého samozřejmě celý tým Khabib nemá vůbec v lásce.

1 komentář na “Conor McGregor se opřel do “trapného” Makhacheva”

  1. Pingback: Jak moc tuzemští fanoušci věří Kleinovi v souboji se Smithem?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *