Conor McGregor reaguje na výzvu od “šampiona” Oliveiry

Conor McGregor Charles Oliveira
 

Na vrcholu lehké váhy vznikla hodně zvláštní situace. Už před turnajem UFC 274 totiž bylo jasné, že pokud Charles Oliveira nad Gaethjem vyhraje, tak stejně šampionem nebude. O 226 gramů totiž nesplnil váhový limit, takže mu byl ve chvíli, kdy vstoupil do klece, titul odebrán. Vítězstvím hned v prvním kole via RNC si však pojistil pozici jedničky divize s tím, že UFC prezident Dana White na 100 % garantoval, že Oliveira bude v dalším zápase znovu bojovat o titul. S kým se utká? To se zatím neví, ale sám Brazilec vyzval Conora McGregora, který pohotově reagoval.
UFC elita reaguje na smutnou “vraždu” Tonyho Fergusona

“Nejsem si úplně jistý, že ještě budu někdy tolik shazovat. Moc se mi líbí, že jsem teď stavěný jako lednička. Rád bych zápasil v této aktuální formě. Samozřejmě bych se však s tím Brazilcem rád utkal. To na 100 %. Proti Brazilcům jsem totiž neporažený. Všechny jsem ukončil via KO. Mám hodně co dělat,” reagoval Conor McGregor pohotově na výzvu od Oliveiry.

Conorova nejslavnější výhra nad Brazilcem samozřejmě přišla v souboji s Aldem. Ten byl tou dobou deset let neporaženou legendou, která se však v souboji s Irem poroučela k zemi hned po pár vteřinách po prvním větším úderu zápasu. 

O souboji Oliveira vs McGregor se už v minulosti mluvilo a nyní je znovu na stole. Stojí o něj Oliveira, stojí o něj vedení UFC a stojí o něj i Conor, který by však musel hodně hubnout. V návaznosti na zranění totiž nabral hodně svalové hmoty, takže začal mluvit o možném souboji se šampionem Usmanem.

“Conor zatím není připravený. Až bude moct naplno trénovat, tak se o tom začneme bavit,” reagoval Dana White na po-turnajové tiskové konferenci.
 

Oliveira a jeho po-zápasový rozhovor

“Hele, něco mi tady sakra chybí,” reagoval Charles Oliveira po výhře na fakt, že nedostal titulový opasek. V moment, kdy vstoupil do klece, o něj totiž právě kvůli nesplnění váhy přišel. “Máme tady šampiona a ten šampion je Charles Oliveira.”

Oliveira, jak už je u něj v poslední době zvykem, tvrdě inkasoval a šel k zemi, ale i přesto zachoval chladnou hlavu a nakonec dokázal souboj pohodlně otočit ve svůj prospěch, “Tohle je moje zpráva pro celou divizi. Jsem pro vás všechny sakra problém. Však se podívejte na můj tým a na mě. Já jsem šampion a měl bych nyní mít šampionský opasek.”

“Je mi úplně jedno, koho přede mě UFC postaví jako dalšího. Je mi to jedno. Conore McGregore, chceš si to dát?” pokračoval Oliveira, který je prý připravený si to dát o titul s kýmkoliv, ale klidně by se mu líbil souboj s irskou hvězdou.


 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *