Conor McGregor konečně potvrzuje, v jaké váze bude bojovat s Chandlerem

Conor McGregor

Od doby, kdy byla oficiálně představena nová série reality show The Ultimate Fighter, ve které se jako trenéři představí Conor McGregor a Michael Chandler, se začalo spekulovat, jestli se souboj uskuteční v lehké nebo welterové váze. McGregor byl tento týden hostem pořadu The MMA Hour, kde prozradil, v jaké váze se souboj uskuteční.

Mawar Růžička reaguje na popichování a výzvu od gangstera Veselého

Ve speciálním vydání pořadu The MMA Hour McGregor řekl, že se nejspíš zúčastní zápasu Leon Edwards vs. Kamaru Usman 3, který se uskuteční tento víkend na turnaji na UFC 286 v Londýně. Conor má totiž velký zájem utkat se s vítězem tohoto zápasu! „Jo, chtěl bych získat titul ve welterové váze,“ řekl McGregor Arielu Helwanimu.

UFC zatím nepotvrdila váhovou kategorii zápasu McGregor vs. Chandler, který bude závěrečným zápasem sezóny The Ultimate Fighter 31. Chandler se ve welterové nikdy nepředstavil, ale v začátcích kariéry měl zápasy v catchweight do 74 kilogramů. McGregor se však v příštím zápase vidí ve welterové váze.  „Welterová váha. Můj příští zápas bude ve welterové váze,“ upřesnil Conor. 

Bývalý šampion dvou divizí nabral na objemu od chvíle, kdy si na turnaji UFC 264 zlomil nohu, což vzbudilo podezření z užívání PED a vedlo k odhalení, že vystoupil z antidopingového programu USADA. McGregor se ve welterové váze představil celkem třikrát a vybojoval bilanci 2-1. Jednou zvítězil nad Donaldem Cerronem a Natem Diazem, kterému ale v prvním souboji podlehl. 

Conor také prozradil, že původně chtěl do nové série zmiňovaného Natea Diaze, se kterým to má aktuálně 1-1. Jenže Diazovi vypršela smlouva s organizací a UFC se muselo pohlédnout po někom jiném a nakonec vybrala Chandlera. McGregor by měl tento týden přijet do Londýna na obchodní jednání do sítě restaurací a barů The Black Forge Inn, kterou vlastní, a uvedl, že se nejspíš zúčastní UFC 286, které se koná v londýnské O2 aréně. 

 


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *