Conor jako vzor? Buďte jako Chimaev, radí Vlk! Proč?

Chimaev Conor McGregor
Navzdory tomu, že má aktuálně na svém kontě 2 prohry v řadě a poslední roky zápasil jen minimálně,  je Conor McGregor stále největší hvězda MMA světa. To jasně dokazují prodeje PPV, které jsou vždy, když jde Ir do boje, rekordní. Conor proslul díky svým výsledkům, ale i nezaměnitelné povaze, díky které si získal zástupy fanoušků. Není divu, že se jej snaží ostatní bojovníci napodobovat a kopírovat. Kritice za to, že se chová jako Conor, ale přitom nemá ani zdaleka srovnatelné výsledky, v minulosti například čelil Kevin Lee, který už ani v UFC není a místo toho bude zápasit v EFC, kterou vede Khabib. Právě s ohledem na to, že už Conorova kariéra spíše končí, se ostatní bojovníci snaží jeho místo zastoupit. Jedním z takových je i Vlk Khamzat Chimaev.
Lobov vysvětlil, co se stalo při potyčce mezi ním a Khabibem

“Problém dnešní doby je ten, že se spousta lidí snaží být jako Conor McGregor. Kdo chce být jako Conor McGregor, ten bude prohrávat, lhát, chovat se falešně a tak dále. Je tohle vážně ten život, který chcete? Říkám vám, buďte raději jako Khamzat Chimaev. Buďte silní, čestní, neporazitelní, buďte nezpochybnitelnými šampiony ve všech možných vahách. McGregor je jen kuře. Kdo chce být McGregorem?” opřel se Chimaev do hvězdného Ira, který se momentálně pokouší vrátit zpět do boje po ošklivém zranění, které si způsobil na konci prvního kola posledního souboje s Poirierem.
Chimaev zatím v UFC zaznamenal 4 zápasy, ve kterých inkasoval jen jediný signifikantní úder a které samozřejmě všechny vyhrál. Jeho potenciál je obrovský a předběžně se o něm mluví jako o Khabibovi 2.0. Ani Vlk však není úplně “čistý”. Sice mluví o čestnosti a síle, ale pravidelně se bratříčkuje s diktátorem Kadyrovem, který ho dokonce v minulosti přemlouval, aby v návaznosti na koronavirus neukončoval kariéru, jak měl původně v plánu.

Místo porovnávání, kdo je lepší člověk, bude výhodnější, když si ostatní bojovníci vezmou z obou borců inspiraci, protože oba to jsou skvělí bojovníci s velkým potenciálem, kteří si svou cestu na vrchol vydřeli.


1 komentář na “Conor jako vzor? Buďte jako Chimaev, radí Vlk! Proč?”

  1. richard tomko

    Prosim vas, to uz kto a preco rozhodol, ze Kadyrov je diktator?
    Pavle, neviem odkial cerpas informacie, ale asi z nejakeho silno protiruskeho servra. Kadyrov nesmierne pomohol vojnou znicenej Cecne a vyraznou mierou pomohol postavit sa Cecensku na nohy. Vsetky funkcie ziskal v demokratickych volbach. Medzi nami dievcatami, urcite ziadne z nich neboli kontraverzne ako ostatne volby prezidenta v USA, kde sa po volbach strhli nepokoje a policia zabijala demonstrantov.

    A este aj keby bol Kadyrov diktator (a nie je), tak na “bratrickovani” s nim nie je nic necestne. Netahaj do MMA politiku, obzvlast, ak sa v nej zjavne nevyznas.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *