Cody Garbrandt si vyrazil na turnaj do Ruska a hned z toho byla mela

Garbrandt

Cody Garbrandt (13-5) se měl nedávno představit na turnaji UFC 292, kde se měl střetnout s Mariem Bautistou. Garbrandt byl však týden před zápasem z turnaje pro zranění stažen a na galavečeru v Bostonu se tedy nepředstavil. Nyní se však ukázal v Rusku, kde doprovází týmového kolegu Lance Palmera (23-6), který se v sobotu představí na turnaji ruské organizace ACA.

Bratři Jan Fajk a Lukáš Fajk si u Okresního soudu pro Prahu-západ vyslechli rozsudek

Cody Garbrandt sice nemá pověst bojovníka typu Donalda Cerroneho, který je ochotný naskočit v krátkém čase proti jakémukoli vyzyvateli, ale „No Love“ ještě nikdy neustoupil z potyčky mimo klec. Je to právě on, kdo v pořadu The Ultimate Fighter (TUF) odpověděl na výzvu Conora McGregora, aby „něco udělal“ a v jedné z pozdějších sezón TUF dal také pořádně zabrat TJ Dillashawovi. A to nemluvíme o sporech s dalšími špičkovými bojovníky, jako je Sean O’Malley, nebo o jeho „skoro“ rvačce s Petrem Yanem v zákulisí UFC 245. 

Pokud je nám známo, jde o jeho první zahraniční potyčku. Na videu níže se ruskému zápasníkovi Bibertovi Tumenovovi (12-2) nelíbilo něco, co Garbrandt řekl během ACA podcastu svému kamarádovi Lanci Palmerovi. Tumenov se okamžitě postavil na nohy a pokusil se s Garbrandtem vyvolat potyčku. 

Gardbrandt také vyletěl jak čertík z krabičky a oba od sebe museli oddělit lidé kolem. Garbrandt přicestoval do Ruska jako člen týmu Lance Palmera, protože oba rodáci z Ohia spolu trénují už více než deset let v gymech Alpha Male a Xtreme Couture. Zápas Palmer vs. Tumenov je naplánován na tento víkend (sobota 2. září 2023) v ruském Krasnodaru jako hlavní zápas nabitého turnaje ACA 162.

Co se týče Garbrandtova zranění zad, které ho trápí od jeho kralování v roce 2016, tak ho vyřadilo i ze zápasu na turnaji UFC 292 proti Mariovi Bautistovi a nedávno také prozradil Michaelu Bispingovi, že se potýká i s vážným zraněním kyčle. Bývalý šampion má v posledních čtyřech zápasech bilanci 2-2. Naposledy se představil v březnu 2023, kdy na body porazil Travina Gilese. 

 


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *