Co to ku*va je?! UFC prezident Dana White se hodně podivoval

Dana White

Další galavečer UFC, který se tentokrát konal v San Antoniu, nabídl bitvu mezi Marlonem Verou s Corym Sandhagenem. Od tohoto souboje se čekalo ledacos, ale nakonec zápas došel až k bodovým rozhodčím. Zde se zřejmě „utrhl ze řetězu“ nováček mezi rozhodčími Joel Ojeda, který jako vítěze označil Veru. Například zkušený Sal D’Amato nabodoval souboj 50-45 ve prospěch Sandhagena. Další zkušený sudí Chris Lee viděl zápas 49-46 také pro Sandhagena. Ojeda, který bodoval svůj druhý turnaj UFC, viděl souboj 48-47 pro Veru. Na tento výsledek reagoval i prezident organizace UFC – Dana White.

Nežádoucí osoba Boráros? Jaký zisk údajně vygenerovaly podezřelé sázky?

Prezident organizace UFC Dana White v sobotu viděl něco, co jeden rozhodčí zřejmě neviděl – jasné vítězství Coryho Sandhagena. Podle něj to byl sice vyrovnaný souboj, ale i tak v něm měl jasně navrch právě Sandhagen. „Doslova jsem vycházel z toalet a říkal jsem si: ‚Co to ku*va je?'“ odpověděl White na pozápasové tiskové konferenci na otázku, zda ho verdikt hlavního zápasu překvapil. „Překvapilo vás to? Mohlo to být klidně 5:0. Myslím, že nejhůře 4:1, ale dělené vítězství? Páni, to je hodně děsivé.“

Zdálo se, že Sandhagen celý zápas dominuje a opět ukázal svoji komplexnost a Veru frustroval. Dva z rozhodčích hodnotili zápas ve prospěch Sandhagena a přisoudili mu jasné vítězství. White také prozradil, že byl podle něj Vera pomalý. Naopak Sandhagen by se podle Whitea, opět mohl ucházet o titul. 

„Chito byl podle mě už v minulém v zápase s Dominickem Cruzem opravdu pomalý, dokud ho neknockautoval. Takže jsem teď trochu čekal na poslední dvě kola a dokonce i jeho roh mu říkal: Máš dvě kola na to, abys toho chlapa ukončil. Musíš ten zápas ukončit!“ řekl White.  

„Cory dnes večer vypadal opravdu dobře a samozřejmě porazil třetího zápasníka žebříčku. Nebylo to žádné dělené vítězství. Ten, kdo ten zápas vyhodnotil ve prospěch Very, by měl být…, ani to raději nebudu rozebírat. Dnes večer naprosto dominoval a dostal se do opravdu dobré pozice,“ dodal prezident UFC.

 
 


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *